Vaimo pihdannut nyt 18kk tänään
Kommentit (11)
Näillä vitutuksilla sit hautaan asti
Mikä näitä saamattomia vässykkämiehiä oikein vaivaa. Eihän tossa oo enää mitään rotia, pihtarieukko sais lähteä etsimään seuraa ihan mistä huvittaa jos seksi ei huvita niin että taukoa alkaa olla yli kuukauden. Takaisin ei olis tulemista.
Vaikea otta kantaa kun ei tiedä asian taustoja. Jos lääkärin toteama sairaus estää kivan tekemisen niin on ikävä seikka mutta ymmärrettävää. Jos ei terveys estä normaalia yhteiseloa niin on huonompi homma jos nk. muut asiat aiheuttavat pihtaamisen eikä asioista voi puhua!
Vuonna -78 alkaneen avioliiton aikana meillä yhteisymmärryksessä todettu vaimon limakalvojen kuivuminen kuten omat erektiöhäiriöt johon saanut lääkkeitä.
Joku viisas sanonut aikoinaan tyyliin "Ylpeys on rakkauden haudankaivaja".
Määrittele pihtaaminen?
Mitä olet tehnyt hänen halujen herättämiseksi, miten olet huolehtinut hänen kokonaisvaltaisesta hyvinvoinnistaan, miten olet huomioinut hänet kun olette harrastaneet seksiä?
Oikein sinulle senkin mies-sika!
Toivottavasti vaimosi järrää sinut!
Käy vetämässä muuta.kun muijalta oli jalat kiinni eli huoltosoppari katkolla kävin toisessa villissä liikkeessä teettämässä viikkohuollot ja vklp pitemmän kaavan huollot.
Sit kun akka taas alkoi hoitamaan huoltoja siirryin takaisin kotihuoltoihin
Ei se sen vaikeampaa ole
Otan osaa..haluaisin helpottaa sun oloa ja nauttia itsekin pitkän puutteen jälkeen
Itse olen kohta samoissa lukemissa.
Muija ehdotti viime jouluna ja toissa juhannuksena suihinottoa.
Sanoin että tämä ei nyt sillä selviä vaan tästä aiheesta pitää keskustella.
Ei ole vielä kiinnostanut keskustella.
Minulla on puoli vuotias tyttö joka sai alkunsa viimeisellä kerralla kun harrastettiin seksiä.
Ei voisi kyllä tässä vaiheessa seksihommat vähempää kiinnostaa.
Tuo on kyllä ihan normaalia, turhaan oot kärttynen. Ei ihme jos oot jatkuvasti kärttynen ja vonkaamassa. Ei seksiä joka vuos voi olla
Hyvä alku