Tokion yleisurheilukisat. Naisten pituushyppyfinaali đ
Kommentit (10)
TiedÀ pituushypystÀ mutta mitÀ hÀiriöÀÀniÀ kuuluu pikajuoksussa just ennen kun paukku tulee ? Naisten 1. erÀn 1. lÀhtö meni ihan tuiksi, annettiin sentÀÀn vihreÀ kaikille.
Peput niin timmejÀ, ettÀ 20sentin kolikko pomppaa sellaisesta.
Usan peppu hypÀhteli heti ensimmÀisellÀ yli seitsemÀn metriÀ, pystyvÀtkö muut takamukset edes vastaamaan? Kova suoritus, vaikka tulikin pÀin persettÀ alas.
12 hyvÀÀ persettÀ, mutta naamoissa parantemista, panisin vain Swe maja askagia ilman pussia pÀÀssÀ :/
MitÀhÀn amerikkalainen huudahti kameralle ensimmÀisen hypyn jÀlkeen?
Mua ei haittaa vaikka naama on ruma kunhan on tiukka ja kivan muodokas perse nĂ€tissĂ€ kropassa kuten usealla pituushyppÀÀjĂ€ttĂ€rellĂ€ ja lyhyen matkojen juoksijattarilla yleensĂ€ on. Ihan tavis suomalaisellakin on Ă€llistyttĂ€vĂ€n hyvĂ€n nĂ€köiset perseet, niin hyvĂ€t ettĂ€ taju lĂ€htee đ En saa mielestĂ€ni yhtĂ€ mimmiĂ€ joka aikoinaan asui viereisessĂ€ rapussa oli varmaan kymmenen vuotta minua vanhempi ja jolla oli ruma ja rupinen naama, mutta jumalauta mikĂ€ perse ja kroppa ja se kuinka mimmi liikkui seksikkÀÀsti korkeissa koroissaan ja tiukoissa peppua korostavissa farkuissa, todella kuuma mimmi huoh.
- All Eyes On Us -
M50
KisakireitÀ perseitÀ kenties?