Miehelle riittää halailu, silittely, pussailu ja kauniit sanat. Alussa jaksoi yrittää olla kiinnostunut seksistäkin. Vähän huijattu olo on.
Kommentit (54)
Miehet ovat se romanttisempi sukupuoli.
Naiset ovat kyltymättömiä seksipetoja, jotka imevät miehestä elämänvoiman kuin vampyyrit. Hetken sitä jaksaa, mutta sen jälkeen tulee totaalinen stoppi, kaikki voimat menneet. Makaat vaan tylsämielisenä saamatta mitään aikaan. Ja nainen vaan huutaa lisää ja lisää.
Aivan kamalaa.
Mulla on tuollainen mies.
Harmittaa, mutta voisi olla pahempiakin vikoja. Eli tämän kestän.
Jos ei ukolla seiso niin se on emännän vika . Pese se toosas
Mistä tuollaisen miehen löytää, alkaa tässä iässä jo kyllästyttää koko touhu. En ole enää lisääntymisikäinen ja minun kohdallani luonto on hoitanut asian niin, ettei enää napostele. Enkä ala pillereillä hormonejani heilauttelemaan, en usko että se on järkevää. kun muuten olo ja vointi on mahtava, E-pilleritkin sopi huonosti minulle. Miehistä kyllä tykkään muuten, kiva tehdä kaikkea mukavaa yhdessä, kokkailla, harrastaa, mökkeillä, matkustella jne.
Itse en jaksa tuommoista paskaa ollenkaan, vaan akka kontilleen 4-5 päivänä viikossa. Suhteemme kukoistaa.
Vähän enemmän taustatietoja kiitos, esim. kuinka pitkä parisuhde takana, onko jälkikasvua, oletteko miten iäkkäitä?
Naisilla on harvoin asiat hyvin parisuhteessa, työpaikalla, netissä. Pitäisi varmaan harkita mahdollisuutta että siellä omassa päässä viiraa?
Miehesi käy luonani kerran viikossa 4h seksisessioissa eli ei jää intoa enää kotiin. Sori siitä.
Ehdota itse seksiä äläkä mangu siinä.
Vierailija kirjoitti:
Vähän enemmän taustatietoja kiitos, esim. kuinka pitkä parisuhde takana, onko jälkikasvua, oletteko miten iäkkäitä?
Tää kommentti oli toisessa ketjussa aamulla. Joku on sen sieltä kopioinut omaksi aloituksekseen. Tuskin tästä oli sen kummemmin tarkoitus keskustella.
Seksi on ylimainostettua ähellystä keski-iässä.
Vai halailu ja silittely? Äitikompleksi. Varmaan miettii äitiään kun pidät häntä sylissä ja silittelet.
Jätä se SIKA.