Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miespodcastit pitää miehet sinkkuina.Tapaus:

Vierailija
01.08.2025 |

Kassan kuskaaminen. Kyllä! Kolmanssien treffien lisäksi miehille annetaan neuvona kuskata mukanaan metallista kassaa jossa on varattuna 3 kahvilareissun rahat. Märkää pitää kuulemma irrota tässä vaiheessa, tai aloittaa homma alusta toisen naisen kanssa. Maksullisille ei voida jostain syystä mennä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
01.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitähän säkin yrität selittää?

Vierailija
2/3 |
01.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei mitään käsitystä mistä AP puhuu, mutta kuka enää kuljettaa käteistä mukanaan? Luottokortti, sillä mennään. Nykyään tietysti enenevissä määrin myös kännykkämaksaminen, joskaan itse en ole sitä suuremmin ottanut käyttöön.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
01.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis joku mikälie podcast pitää miehet sinkkuina.

Entä naisille suunnatut missä sanotaan että ekat treffit pitää olla ruokaravintolassa, mieluusti hintavammassa. Selitetään myös miten miehiltä pitää löytyä vähintään: 6 (figure) + 6 (feet) + 6 (pack) + 6 (inch), jotta on edes jonkin tasoinen. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi yhdeksän