Vanhin seksuaalisesti kokematon henkilö, jonka kanssa olet ollut?
Netin eräässä deittisovelluksessa tutustuin 32v naiseen, tai siis tyttöön, jolle olin eka sänkykumppani.
Kommentit (9)
16v tyttö, itse olin 15v poika. Yhdessä opeteltiin ja sählättiin. Myöhemmin en ole neitsyitä nussinut, tietääkseni.
Noh, 21v. tyttis oli antanut blowjobeja jollekin, mutta ei ollut ottanut vaginaansa. Että lasketaanko tuo? Muussa tapauksessa kokemattomin oli 17v, itsekin olin tuolloin 17v.
44 v!! Neitsyt. Oli käsihoitoja antanut erään maan miehille,jossa asui. Ja olisiko saanut myös itse, ei tullut puheeksi.
Ei mikään kokemus ollut hänen neitsyytensä saaminen. Pitkä nainen ja väljä, ei tuntenut mitään!!!!
Minä en jäänyt hänen följyynsä, miehen sai kuitenkin. Hupaisa pari,luulisin??
Vierailija kirjoitti:
44 v!! Neitsyt. Oli käsihoitoja antanut erään maan miehille,jossa asui. Ja olisiko saanut myös itse, ei tullut puheeksi.
Ei mikään kokemus ollut hänen neitsyytensä saaminen. Pitkä nainen ja väljä, ei tuntenut mitään!!!!
Minä en jäänyt hänen följyynsä, miehen sai kuitenkin. Hupaisa pari,luulisin??
Sattuiko häneen?
14. Olin itse 15. Silloinen tyttis ja hän oli hyvin aloitteellinen halutessaan nautintoa. Seurusteltiin pitkään opiskeluaikoihin, sitten vei elämät eri suuntiin. Eikä ole tosiaan sittemmin tullut täysin kokemattomia vastaan.
Yli 40v vanha piika. Tavattiin kapakassa ja hän kysyi lähdetäänkö hänen luokse.
Hän sitten uskoutui minulle ettei ole koskaan seurustellut eikä pannut. Sanoi että nyt on päättänyt että saa neitsyys mennä.
Meni noin vuosi ja tapasin hänet sattumalta kaupassa. Hänellä oli vauva... Oli löytänyt miehen meidän yhteisen yön jälkeen.
Tämä tapahtui 90-luvulla.
32-vuotias mies. Ei sanonut asiaa ihan suoraan mutta kautta rantain ymmärsin, ja halusin olla hienotunteinen enkä kysynyt. Melkoista räpellystä ja jännittämistä olikin alkuun mutta on muuten niin sopiva ja hyvä mies etten antanut asian häiritä. Ja ihan täydellinen rakastaja hänestä muutamassa vuodessa lopulta tuli.
17v. Oli mies tai poika.