Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kylkimakuuasento on aliarvostettu

Vierailija
08.07.2025 |

Kovin monen naisen kanssa en ole siinä asennossa ollut enkä montaa kertaa. Muistelen kuitenkin mieluusti niitä hetkiä exieni kanssa, kun olemme raukeasti sängyllä tai sohvalla maaten kyljillämme yhtyneet. Siinä on mukavan nautiskeleva tunnelma. Saa rauhassa tunnustella miltä pillu tuntuu. Harmi, että vaimoni kanssa se ei tunnu oikein miltään, koska hänellä on niin löysä.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
08.07.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toi asento eli lusikka, vaatii tosi isoa kalua, että siitä on johonkin ja ei sun ap vaimolla ole löysä, sulla on vaan pieni kikuli.

Vierailija
2/4 |
09.07.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi sitten muiden naisten kanssa asento tuntui hyvältä? -Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.07.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Miksi sitten muiden naisten kanssa asento tuntui hyvältä? -Ap

Syy on ihan mikä tahansa muu kuin se todennäköisin ja helpoin selitys, että vaimollasi vain on löysä emätin. Naiset puolustavat tässä asiassa vimmatusti toisiaan, jopa täysin tuntemattomia naisia. Joka kerta, kun emättimen löysyys mainitaan, tulee naisjoukolta raivoisa vastahyökkäys, ja asia käännetään millä tahansa seikalla miehen syyksi.

Aivan päinvastainen reaktio kuin siittimen pienuudesta puhuminen. Muut miehet tulevat ilolla lyttäämään tätä miestä lisää ja ilkkumaan pienimunaiseksi. Naiset siis pitävät tiukasti toistensa puolia, kun taas miehet taistelevat keskenään kuka on suurikullisin ja muutenkin mahtavin.

Vierailija
4/4 |
10.07.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Paras asento varsinkin aamulla puoliunissaan. Saa samalla kädellä  hyväillä naista joka puolelta. Itsellä on todella pitkä kulli niin tämä asento onnistuu helposti. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme viisi