Onko nykyään käytännössä kaikilla alle 30-v. sinkkunaisilla Satisfyer Pro 2:set yöpöydän laatikossa valmiina odottamassa?
Kommentit (17)
Vaimolla on yöpöydän laatikossa käyttämättömänä. Mokoma turhake ei pärjää mun nuolemiselle, joten jäi heti turhaksi.
Vierailija kirjoitti:
Vaimolla on yöpöydän laatikossa käyttämättömänä. Mokoma turhake ei pärjää mun nuolemiselle, joten jäi heti turhaksi.
Tori.fi?
Miten niin sinkkunaisilla?
Miten niin alle 30 vuotiailla?
No mulla ei ole, en tarvi. Mut tiedän parisuhteissa olevia joilla on, eivätkä he ole alle 30v.
Ei. Pari kertaa sitä kokeilin, mutten saanut enää miehen nuollessa mua, tai tehdessä mitään muutakaan. Ja voin muillekin naisille antaa varoituksen sanasen, että tuskin olen ainoa nainen tämän ongelman kanssa.
Tunto kyllä lopulta palautui, kun en käyttänyt muutamaan kuukauteen. Toki eihän tämä kaikille tule, joillekkin sopii oikein hyvin. Mutta kuten sanoin, nii en usko olevani ainoa.
N40
Aika monet näyttää tarvitsevan. Miksiköhän?
Kokemukseni perusteella ehkä 50-70%:lla naisista on se pöydän laatikossa. Välillä on ahkerammassa käytössä ja välillä pölyttymäsä.
No mulla ei ole ollut yli eikä alle kolmekymppisenä mitään seksilelua. En kyllä näe mitään pahaa siinä että nainen seurustelee menemään tuolla, sen enempää kuin että mies runkkaa pornolle. Molemmat voi aiheuttaa tuntumaongelmia kumppanin kanssa jos vehkeensä tai aivonsa totuttaa "luonnottoman" intensiiviseen stimulaatioon, mutta siitä voi toki myös palautua kun jättää vähemmälle tai pois joksikin aikaa
N33
omat sormet on vaan 100x kivemmat.
Vierailija kirjoitti:
omat sormet on vaan 100x kivemmat.
Parempi tuntuma ?
Yöpöydällä on kännykkä, jolla voi kutsua jonkun kolmesta panokaverista. Jokainen niistä on parempi kuin Satisfyer Pro 2.
En ole alle 30v vaan yli 40v ja tajuan sen verran asioista, että kaikki ei tykkään kaikesta. En ymmärrä miksi jankutetaan, että kaikki naiset tykkään Satisfyerista. No ei tykkää. Mä käytin sitä kerran enkä meinannut saada orgasmia sillä. Sormien avulla laukean ihan kymmenissä sekunneissa, jos olen oikein kiihottunut.
Satisfyer on liian kova ja konemainen. Ei hyvä yhtään. Harmittaa turha rahanmeno. Pieni klitoriskiihotin on ollut paljon parempi lelu.
Kumma kun toiset tykkää 100% ja toiset ei sitten yhtään.
No me ollaan kaikki niin erilaisia
On ja pysyy. Se ei ole kovin hyvä lelu.
Olen ajatellut hankkivani sellaisen
Onneksi on naisillekkin keksitty niin hyvä lelu! Lähes kaikilla naispuoleisilla ystävilläni on se, tai joku muu versio niistä.
Puolisollani on myös ja usein meidän leikeissä mukana. Ei muuta kuin hyvää sanottavaa! Joo turruttaa paikat jos liikaa käyttää, mut sit viikon tauko ja taas kulkee normaalisti.
Minulle se ei niin taivaita räjäyttävä laite ole, mutta joskus muuten vain sitä käytän. Minun nännit tykkää ehkä enemmän siitä 😁
N36
Ei. Ei ole edes yöpöytää.