Tiesitkö, että vasemmistolaiset veljeilee islamistien kanssa, koska niiltä puuttuvat arvot?
Ja ne on testosteronin puutteen takia helposti aivopestyjä. Se on pelkkä addiction to power.
Siksi ne ihan huoletta veljeilee ihmisten kanssa joiden arvoja ne kuulemma itse vastustaa. Koska niillä ei oikeasti ole arvoja ja periaatteita tai empatia ja tunteilu on ainut arvo, ei suinkaan järjen käyttö. Siksi myös feminismi ja naisvalta on se historian väärä puoli, josta jo Raamatussa varoitettiin.
The leader of Israels center-left Labor Party says something has gone very wrong with the political left around the world, with supposed progressives now aligning themselves with Islamist militants who oppose the rights of women and LGBTQ+ people.
https://www.politico.eu/article/leader-israel-labour-party-merav-michae…
https://x.com/ImMeme0/status/1790395944086753712
Tiesitkö?
Kommentit (4)
En voi uskoa, että joku on kirjoittanut noin pitkän paskan.
Eivätkös vasemmistolaiset kannata islamia siksi, että he vihaavat juutalaisia ja usaa? Siis kateudesta. Sen vuoksi voi ummistaa silmänsä terrorismilta, naisen asemalta, esim. ympärileikkaukselta ja pukeutumissäännöiltä, ja muulta väkivallalta. Kaikki naiset eivät muuten kannata vasemmistoa.
Vierailija kirjoitti:
En voi uskoa, että joku on kirjoittanut noin pitkän paskan.
Nää trollibotit pilaa kaikki netin alustat. Täällä av:llakin on havaittavissa se, mikä tuntuu olevan kansainvälisillä sivustoilla arkea: botit aloittavat keskusteluja ja vastailevat aloittamiinsa ketjuihin.
Kyllä nyt tällä anal-yysillä lähtee persujen kannatus raketoimaan 😆