Susanna Penttilän poika on jo 16-vuotias
Kommentit (30)
Onkohan pojan kaverit päässeet kokeilemaan bestfrendin mommya?
Koulussa varmaan pojalle näytetään videoita missä äippä levittelee niin, että sisäkumi näkyy!
Mutta eikö Susanna Penttilä ole jo 60 v
Harrastaa seksiä rahasta. Eli tekee maailman vanhinta ammattia. En kyllä itse ylpeilisi tuollaisella äidillä vaikka kuinka paljon tienaisi
Todella pahoillani tämän pojan puolesta. Toivottavasti ymmärtää, ettei liity häneen millään tavalla, äitinsä oksettava elämäntapa.
🤢🤮 Voi poika parkaa! Eikö toi ho*o ois voinut edes oottaa että lapsi on täysi- ikäinen. Onko ihan laillista ja hyväksyttävää, että alaikäisen äiti on pornotähti? Eikö lastensuojelu puutu tuohon?
Yllätyin että ikä on 51. Luulin aina minua kymmeniä vuosia vanhemmaksi ihmiseksi ja olen keski-iässä nyt, habitus puheessa ehkä tms. Luulin muitakin julkkiksia vanhemmaksi. Ellei ole jotain ikuisesti nuoria kuin vampyyrielokuvissa.
Vierailija kirjoitti:
Olisi järkyttävää, jos oma äiti olisi ollut some hra. Minulla on 17-vuotias poika, hän sanoi minulle, että miten kenenkään äiti voi tehdä tuollaista. Kamala rahanahne hra. Poikani ei ainakaan arvosta tuollaista. Hänellä onkin terveet arvot.
S on parikymppisten miesten kanssa? Yksi on 23v.
Vierailija kirjoitti:
🤢🤮 Voi poika parkaa! Eikö toi ho*o ois voinut edes oottaa että lapsi on täysi- ikäinen. Onko ihan laillista ja hyväksyttävää, että alaikäisen äiti on pornotähti? Eikö lastensuojelu puutu tuohon?
On laillista.
Tärkeämpi kysymys on, miksi sinä haluat rajoittaa toisten ihmisten vapautta?
saa pian tehdä videoita pojan luokkakaveredein kaa
Tämä ketju poistoon. Syytön poika on äitinsä tekemisiin.
Vierailija kirjoitti:
Tämä ketju poistoon. Syytön poika on äitinsä tekemisiin.
oletpa rasistinen ja suvaitsematon
Tähän saakka fanien iloksi on nähty ainakin Army-Boy, Cute-Boy, Student-Boy, Hot-Boy ja Gym-Boy. Nyt joukkoon on liittynyt Lätkä-Boy, jonka Suski paljastaa olevan 30-vuotias, eli muita tiimin jäseniä vanhempi.
Vuotta aiemmin, vuonna 2022 Penttilän ansiotulot olivat vain 4261 euroa, ja pääomatulot 300 euroa.
huikeat 355 euroa/kk bruttona
Kaverit on varmaan ainakin äitiä googlannut ja kavereiden isät varmaan sitä pornoa ehkä mielenkiinnosta tsekanneet.