Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ChatGPT Käyttää lähteenä MV-lehteä 😅

Vierailija
17.03.2025 |

Venäläiset ja kiinalaiset ovat syöttäneet noihin tekoälyihin niin paljon paskaa, että ne ovat jo aivan pilalla.

https://www.talouselama.fi/uutiset/te/1dd13523-f72d-4825-985a-0270e09d5…

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
17.03.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muuta h u o r a somaliaan

Vierailija
2/4 |
17.03.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Puolueettoman median päätoimittaja Anus-Janus Putkonen on koko ikänsä paennut milloin mitäkin. Varttimannena koulukiusattuna lapsuudenkodistaan, Kilvenmaan huuhaa- ja kannabiskommuuniin rahojaan laittaneita ja huijattuja, 2001 puolikuolleeksi rammaksi pahoinpideltynä huumevelkojia, lastensa äitejä, Suomesta, Thaimaasta, Donetskista ja Luhanskista.

Fennomaa-mielikuvitusvaltio kaatui, Fennomatkat -rahanpummausmatkatoimisto kaatui, mv-valeuutissivuston sivut kaatuilevat jatkuvasti. Aktia jäädytti rahanpesutilin. Kosti kavalsi matkakassan ja pörräsi rahat homobaareissa. Läskidosentti kavalsi muistelmat ja myy niitä netissään. Widell kavalsi loputkin rahat Nordean tililtä. Ja nyt on Nordea sen tilinkin sulkenut. Ei liiku raha, ei ole rahaa. Ei ole edes CIA:n rahaa, vaikka toinen ryssssssän hyödyllinen idiootti Ano Turtiainen niin väittää, hänkin on Anus-Januksen kavaltanut.

Ei tullut Mr Gay Finland 1995-kisassa voittoa. Ei tullut minkäänlaista uraa Porvoon kesäteatterin harjoittelijapoikana, vaikka äitinsä suhteilla sinne pääsikin, tavoitteena ura ihailtuna julkkiksena. Nyt on tosielämän Putous-hahmo, juoppo rysssssssän kätyri, hokemana: Tajuutteko?!

Aika nolo juttu oli Anus-Januksen kärähtäminen Lahden ter ro ristien yhteysmiehenä. Nazziääliöt olivat ottaneet sähköpostilla Putkoseen yhteyttä, että pääsisikö Donbassiin sotimaan. Kuulustelussa 21-vuotias kertoi, että hän oli yrittänyt saada tällä tavalla näkyvyyttä fasistiselle toiminnalle Suomessa. Esitutkinnan mukaan Putkonen vastasi ottavansa asian työn alle. Telegram-kanavallaan Putkonen itki, että ei ole näiden kaveri vaan oli vain vastannut kysymyksiin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
17.03.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rasismi pitäisi opettaa tekoälylle ensimmäisenä.

Vierailija
4/4 |
17.03.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Rasismi pitäisi opettaa tekoälylle ensimmäisenä.

Se oppi sen joskus ja su wakkimedia kauhistui...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän viisi