en uskalla edes vitsillä kertoa steak bj päivästä.
Puolisoni ahdistuu jos puhun edes makuuhuone jutuista, joten en edes mainitse tästä päivästä mitään.M32
Kommentit (13)
Menet pihville ja varaat escortin illaksi
En minäkään uskalla sanoa BJ Vance -päivästä. Pelkään, että puoliso tulee mustasukkaiseksi.
Eikai kukaan nainen oikeasti edes totwuta tätä
Eipä tämä päivä erotu muista päivistä meillä. No, ok, meillä oli kanaa edellispäivänä, mutta suuhoitoa tuli annettua. Toki sain myös itse:)
Vaimo naureskelee kavereidensa kanssa asiasta, En myöskään edes uskalla mainita asiasta
Mainitset asiasta että saatte riidan päälle ja otat eron. Sen jälkeen etdit ihmisen ketä ei ahfista petipuuhat ja mainitset tästä merkkipäivästä hänelle ensi vuonna, joka sitt3n toteuttaakin tämän.
Vierailija kirjoitti:
Vaimo naureskelee kavereidensa kanssa asiasta, En myöskään edes uskalla mainita asiasta
Tää on kyllä surullista
Ei naistenpäiväkään ole mikään sushia ja cunnilingusta päivä. Vaan juhlistetaan sitä, että naisetkin ovat vihdoin saaneet oikeuksia yhteiskunnassa, verrattain hiljakkoin historian mittakaavassa.
Tällainen bj-päivä ja väite, että se on vastine naistenpäivälle, on tarkoitettu lyttäämään naisten oikeudet ja muistuttamaan, että naiset ovat vain miesten palvelijoita.
Hyvä mies saa sen blowjobin ilman mitään merkkipäivääkin. Jos nainen ahdistuu seksistä kanssasi, kannattaa miettiä miksi.
Millos on sushi ja pi llun nuolenta päivä? Tasa-arvon nimissä kyselen
Siis eikö tämä ole vitsillä tehty vastine ystävänpäivälle? Ei ole mitään tekemistä naistenpäivän kanssa. En ollut kuullut aiemmin, mutta wikipedia kertoi. Mielelläni kyllä juhlistan tätä miesystävän kanssa!
Ilmeisesti tämä on läpällä tehty väännös siitä että naisille "pitäisi" ystävänpäivänä tarjoilla suklaata ja kädestä pitelyä tms romantiikkaa. En näe mitään ongelmaa siinä että vuorotellaan rakkauden osoituksissa, sen mukaan mitä nyt itse kukakin haluaa saada. Hyvä mieli kummallekin.
Tämä sopiikin meidän iltaan, ja punkku <3