Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nyt tuhlari opetettiin

Vierailija
04.02.2025 |

Hei, kun totuus pöydälle viimeiset 10 vuoden ajalta) tuskin hirveän ajankohtaista esim käydä läpi mitä on ollut 30 vuotta sitten) ei sillä naisella ole mitään hävettävää. 

Sen sijasn aika monella muulla on. Siis hulvatonta. En ole ikinä törmännyt tapaukseen, missä vakavien rikosten uhri joutuu höykytyksen ja itseasiassa aivan naurettavien asioiden johdosta. 



Sellaisten mitä ei edes pidettäisi minään paheksuttavana asiana muiden kohdalla. 

Sitä se on kun on tapaus, missä on oksettavia ja idioottimaisia äärimmäisen typeriä ihmisiä mukana, kuten myls röyhkeitä pervoja, kuvottavia henkilöitä jotka ovat tehneet törkeitä rikoksia ja järjestäneet maailman vastenmielisimmän gang stalking vainon joka on pyörinyt vuosikymmeniä.

 

Voi niitä ääliötä, jotka luulevat että on vsin hullun houreita. Jos vähän olet fiksu ja huomannut asioita ympärillä, tajuat että gang stalking on totta kuten myös se, että on maailmanlaajuinen ja vuosikymmenten juttu. 

Ai miksikö muka? No siksi että RIKOKSIA. Jos kuulut idiootteihin, jotka eivät tiedä niistä, niin et tiedä. Sääli niitä, jotka ei tiedä. 

Yksi nainen tietää lähes kaiken.  Ei pidä niistä mitä tietää ja tietää että hyvin harva Suomessa tietää siitä jutusta yhtä paljon kun hän. OMG olikon pieni kohu  hänen ympärillään?

Ei suinkaan. Hehheh houreilee vaan ja syyt kohuun oli xxxxxxx Hehheh, ei niitä oikeita kuvioita teille kerrotta  Olis helvetin noloa ja haitallista nimittäin muille, kun sille naiselle. 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi neljä neljä