Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eilen päättyi muutaman kuukauden seksitön kausi

Vierailija
21.12.2024 |

Tarkoitan seksillä siis seksiä miehen kanssa, itse olen nainen ja ikää 45v. Itsetyydytystä on ollut jonkun verran, mutta ei se korvaa seksiä taitavan miehen kanssa. Eikä mikään lelu korvaa aitoa kullia pillussa. Lisäksi miehen kanssa tulee suutelua, koskettelua, himoa. 

Viimeksi oli seksiä ennen eilistä melkein 5kk sitten. Mies tälläkin kertaa sama kuin heinäkuussa. Meidän seksisuhde loppui, mutta sitä nyt lämmiteltiin tässä hetken aikaa viestein ja eilen sitten mies tuli kyläilemään. Seksi oli yhtä hyvää kuin aiemminkin ja oli ihanaa olla haluttu. Kävimme myös saunassa, juotiin oluet ja juteltiin. 

Aina sanotaan, että naiset saa seksiä tuosta noin vain. No toki sitä saisi varmaan jos huolisi kenet tahansa, mutta en mä ainakaan sellaiseen pysty. Miehen pitää fyysisesti viehättää mua. En tarkoita nyt, että pitää olla jumalaisen komea, mutta sellainen mun makuun oleva mies. Ihan tavallinen suomalainen mies miellyttää mua. Miehen pitää olla myös luonteeltaan mun makuun. Mikään ylimielinen öykkäri ei kelpaa mulle. Myöskään mitään rikollista en huoli. 

Lisäksi olen huomannut, että nyt kun on ikää enemmän niin en enää halua mennä sänkyyn tuosta noin vain. Yhden miehen treffasin viime vuonna Tinderin kautta ihan vain seksi mielessä ja totesin sen kerran jälkeen, että ei ole mun juttu hypätä sänkyyn tuntemattoman kanssa. Nuorena tuli tehtyä noin joitakin kertoja, mutta enää se ei kiinnosta eikä tunnu omalta jutulta.

Tämä eilinen vieras on tuttu mies petipuuhissa ja olemme tunteneet monta vuotta ennen ensimmäistä seksikertaa vuonna 2007. Kun meillä oli seksisuhde tässä aiemmin, niin totesin, että mulla täytyy nykyään olla jonkinlaisia ihastuksen tunteita miestä kohtaan, että pystyn seksiin tämän kanssa. Tuntuu turvallisemmalta. En pysty tunteettomaan seksiin.

Kun eron jälkeen tapasin ensimmäisen kerran tämn miehen kanssa viime vuonna, niin toki se oli vaikeaa antaa jonkun toisen miehen koskea monen vuoden jälkeen. Asiaa kuitenkin helpotti se, että tunsin miehen entuudestaan. 

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
22.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä tämän tarinan tarkoitus on?? Olen minäkin nussinut joskus!

Vierailija
2/5 |
22.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiva tarina! Millainen sinä olet?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
22.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

"Kun eron jälkeen tapasin ensimmäisen kerran tämn miehen kanssa viime vuonna, niin toki se oli vaikeaa antaa jonkun toisen miehen koskea monen vuoden jälkeen"

Tunnistan hyvin tämän. Olin vuosikymmenen saman miehen kanssa ja vaikka eron ja ensimmäisen "uuden" seksikerran välissä oli melkein vuosi, tuntui väärältä ensin kun joku ihan uusi mies koskee. Tein ensin mielummin kaikkea muuta kuin annoin koskea itseeni. Havahduin vielä ensimmäisen puolen vuoden ajan aina välillä siihen, että niin tosiaan tämä mies on aika erilainen kuin eksä. Ei siis huonompi tai mitään, päinvastoin, mutta "vieras"

 

Varmaan sanomattakin selvää että irtoseksi ei oikein itseltäni lähde 😅

Minkä takia onkin hyvä että on mies, koska rakastan seksiä ja haluan sitä päivittäin. Ja halusin koko aiemmankin suhteen ajan. Vieraan kanssa ei onnistuisi. 

Vierailija
4/5 |
22.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Etkö pysty seurustelemaan niin kuin normaalit ihmiset?

Vierailija
5/5 |
22.12.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko sinulla ulkonevat sisemmät häpyhuulet ?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yhdeksän kuusi