Nyt kun kaikesta pitää säästää ja leikata, säästätkö myös seksin harrastamisesta?
Kommentit (9)
Joudun säästämään, omaan niin pienen peniksen, että suomessa ei myydä sellaisia kondomeja, vaan joudun tilaamaan ne ulkomailta, käy niin kalliiksi, että pitää rajoittaa seksin harrastamista.
Mä en ees kierrättäis, mutta vaimo alko ensin kierrättämään ja nyt on alkanu säästään seksissäkin.
Helv*tti niitä muovijätekasseja ja pahveja sitten joutuu kiikuttelemaan ties minne, eikä mahu ees niistä aukoista sisään. Enkä saa edes pillua enää.
Olisipa riemuriihi, jossa voisi maksaa e-passilla. Hyvinvointiinhan tuokin liittyy. Minä mitään kuntosalilla tai teatterissa käyn.
Säästän kortongeissa ja paneskelen paljaalla. Jos tyttö ei käytä pillereitä, homma hoidetaan loppuun suihinotolla. M41
Meillä on säästösyistä leikattu seksistä esileikki pois. Säästösyistä myös naisen orgasmi on jätetty oman onnen nojaan. Kuten muissakin säästösissä, niin tilanteesta nauttii vain mulkuimmat.
Päinvastoin, seksi on ilmaista kivaa, sitä tekisi nyt mieli entistä enemmän, kun täytyy muissa huvituksissa säästää. Harmi kun mies on niin stressaantunut, ettei sitä juuri haluta.