Olen valmistellut joulua enemmän kuin sinä
Kommentit (14)
Sulla sitten varmaan riittää joutilasta aikaa. Ei ehdi kaikkea kun pitää käydä töissäkin että on varaa ostella niitä joululahjojakin.
Ja tietysti sulla on DI- mies tai olet peräti itse sellainen...
Kovin paljoa siihen ei vaadita että olet valmistellut minua enemmän. No kikku on otettu joulukuuseen kynttilät.
Ja millähän asteikolla ap kuvittelee olevansa parempi?
Onko ihan Mensaan tuolla suorituksellaan päässyt...
(*Mikä sekään ei tee kenestäkään yhtään sen parempaa)
oletko vielä lisäksi laatikkoleukakirurgiastronauttilentäjä?
Jos sinulla on sikala ja olet kasvattanut sian, olet varmasti pätevämpi kuin muut.
No ei kyllä paljoa vaadita että on valmistellut enemmän kuin mitä minä, joka en ole valmistellut yhtään. Suunnittelukin on asteella suunnittelen aloittavani suunnittelun. Jos jaksat niin laita listaa mitä olet jo tehnyt ja mitä vielä teet niin voin skipata sen suunnittelun ja aloittaa listasta tekemiset.
Pikkusen helppoa että on tehnyt enemmän kuin minä. Värivalot laitoin ikkunaan kun ne on ihan jees pimeimpään aikaan. Saatan ostaa itselle suklaata. Olen aika varmasti palstalla joulunakin.
M.53
Ihan varmasti olet kun en vietä joulua millään lailla.
hitto kun rupes haisemaan ...omakehu
AP on siis tuhlannut enämmän aikaansa kun me muut.
Mahdollisesti olet.
Minulla oli tänään tämän viikon ainoa vapaa. Ensi viikolla sama tilanne torstaina.
Olen aatonaaton töissä. Jouluaatosta tapaninpäivään vapaalla. Nyt on vielä silmätulehduksen sitova hoito. Eikä voi jättää hoitamatta jos ei huvita tai jaksa. Tai perästä kuuluu ja jopa raisumpana kuin alunperin ja uudelleen alusta.
Olet siis myös selvännäkijä...
Wau, kertakaikkiaan🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳