Uusi lastenvaate kirppis Helsingissä!
Tuo mimon menossa blogisti hanna on laittamassa pystyyn uutta lastenvaate kirpparia vuosaareen,oletteko menossa katsastamaan?itse ajattelin mennä ja mahdollisesti laittaa omaa kamaa myyntiin jossain vaiheessa.
Kommentit (5)
pieni kulkuri vai mikä ? Ei Vuosaari nyt niin iso paikka ole, ihme että sinne kannattaa 2 lastenvaatekirppistä pitää.
Tietty helposti ostajat käyvät kummassakin.
Leikosaarentien kirppari lopetti toimintansa nyt keväällä, joten ostajia varmaankin riittää, jos vaatteiden hinta ja laatu kohtaavat!
Meillä täällä lähellä toimii todella hyvä lastenvaatekirppis, Vekarakirppis. Käyn siellä viikottain ja olen taas kohta viemässä pöydällisen tavaraa myyntinkin.
eli tää tuli sen kullanmurun tilalle,aika monet blogistit vielät varmasti tonne tavaransa ja se kyllä kiinnostaa erityisesti
siis missä tää on?