Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Upein panosi, oikea tai kuviteltu

Vierailija
31.10.2024 |

Itsellä kävi näin, että kävin tutkimassa vuokralaisen tilannetta, kun vuokrat rästissä eikä vastannut yhteydenottoihin.

Kun tulin kämppääni, niin siellä se 23 vuotias opiskelijanainen makasi sammuneena olohuoneen lattialla. Raahasin sen suihkuun ja kylmä vesi herätti sen. Käskin sen pestä itsensä.

Sieltä sitten keräilin oluttölkkejä ja ties mitä huumeiden käyttöön tarkoitettuja välineitä roskiin.

Lopulta se nainenkin tuli sitten kylpypyyhkeeseen kääriytyneenä suihkusta ja totesin, että tämä olisi häädön paikka. Nainen siinä alkoi anelemaan, että äiti suuttuu ihan hirveästi, kun saa tietää. Eikö voitaisi sopia jotain?

Sanoin siihen, että asiasta voidaan neuvotella, jos tiputat ton pyyhkeesi lattialle. Huomasin välittömästi, että kun naisen päältä oli saatu ne hirveät hippivaatteet ja pesty puhtaaksi, niin sehän oli todellinen muotovalio. Työnsin sormen sen suuhun kostuttaen sen kunnolla ja sitten kokeilin miltä sen pillu tuntuu. Ja hyvältähän se tuntui. Työnsin naisen selälleen sängylle ja aloin sormettamaan sitä ja nainen sai kunnon vapinaorgasmin parissa minuutissa.

Sitten pyöräytin naisen mahalleen, otin mulkkuni esiin ja työnsin sen yhdellä survaisulla pohjaan saakka. Kävin jo valmiiksi sen verran kuumana, että ei mennyt minullakaan kauaa, kun pursotin pillun täyteen.

Sitten sanoin tulevani viikon päästä katsomaan ja kämppä on silloin siivottu.

Ja toden totta, viikon päästä kämppä oli jynssätty putipuhtaaksi ja nainen oli laittautunut todella kauniiksi, siitä rumasta hippityylistä ei ollut tietoakaan. Selvästikin käsittelyni oli saanut naisen ryhdistäytymään ja lopettamaan tyhjäntoimitus. Kävin jatkossa panemassa sitä joka kuukausi, koska eihän se pystynyt maksamaan rästejään.

Kommentit (12)

Vierailija
1/12 |
31.10.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minun juttuni on toteutumaton fantasia. Kuvittelen usein, miten vaimoni jo aikuinen kummityttö kokee äärimmäistä nautintoa, kun työnnän paljaan ky**päni hänen yhtä paljaaseen vi**uunsa, niin ettei mitään ole välissä haittaamassa ihanoitteellista tuntemusta. Hän on iloinen ja nauttii, herttasoituu.

Kaiken tärkeämpää on juuri, että saa tuottaa hänelle suunnatonta mielihyvää.  Kynis.mi 

Vierailija
2/12 |
31.10.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ehdottomasti ne pari kertaa kun olin seurusteluaikana nalkissa vaimon pillussa ja pillu mankeloin rajusti kulliani, enkä pystynyt tekemään mitään. Tunsin, että minut oli otettu, eikä niin, että  olisin ottanut tyttöystäväni. Näin kävi kun hän oli poikkeuksellisen kuuma ja liikuttuneessa tilassa. Viinalla ei ollut kummassakaan mitään tekemistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/12 |
31.10.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko tämä joku valehtelijoitten klubi?

Vierailija
4/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun nain jumalaisen kaunista puoliksi suomalaista ja puoliksi egyptiläistä naista. Otti uskomattoman hyvin suihin ja nuoli vielä aanaaliani. Tein saman hänelle ja pillu oli ihan posliini ja maistui ihanan puhtaalle ja raikkaalle. Kun nain lähärissä, nainen katsoi syvälle silmiin tummilla silmillä ja hänen pillunsa oli tiukka ja samalla todella limaisen märkä joka imi kyrpääni niin, että en ennen ollut kokenut mitään sellaista. Lopuksi nain takaa päin ja hänellä oli uskomattoman pyöreä perse ja pakarat oli vaaleat ja peräaukko tummempi ja todella kaunis ja tiukan näköinen. Rynkytin lopuksi todella rajusti kunnes laukesin sisään ja pillu teki taas imevää liikettä.

Vierailija
5/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

AP,  oliko tämä todella tapahtunut vai kuviteltu?

Vierailija
6/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

AP,  oliko tämä todella tapahtunut vai kuviteltu?

Mikä saa sinut epäilemään, että joku kirjoittaisi tänne satuja? Varmasti totta, olen naapuri ja kuulin kaiken seinän läpi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sokeritytön laittaminen ensimmäisellä kerralla. Yliopisto-opiskelija oli sanavalmis ja sosiaalinen, mutta seksihommissa ujo ja kokematon. Ujostelut karisivat nopeasti kun annoin lämmittelyt nuolemalla ja sormettamalla. Tärinäorkkujen katselu oli niin kiihottavaa, että ykköskierroksella piti vähän himmailla panemista. Uusinta otettiin takaapäin ja sen panon kuuli seinänaapuritkin. Jotain piilevää subiutta olin aistivinani, mutta vaniljaseksillä mentiin silloin ja niissä merkeissä on pantu myöhemminkin. Nuoren naisen orgasmit on kuumaa katseltavaa, ei siinä suihinottoja tarvita. M48

Vierailija
8/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulle kävi näin, että tyttöystävä on opettanut mulle peggingiä. Hän oli käyttänyt sellaista opetusdildoa, mikä on aika pieni. Alussa se oli jopa epämiellyttävää, muta vähitellen jotenkin totuin siihen. Tyttöystävä kuitenkin jostain syystä siitä tykkää, niin olen halunnut olla mieliksi.

Mutta sitten koitti se päivä, kun tyttöystäväni sanoi, että tänään hän panee minua oikein kunnon mahtikullilla. Nyt on leikin aika ohi ja pannaan tosissaan. Ensin tyttöystäväni otti suihin ja rasvasi siinä samalla peräaukkoni. Siinä hän myös hiljalleen availi sitä ensin yhdellä, sitten kahdella ja lopulta kolmella sormella.

Sitten tyttöystäväni paljasti hameen alla piilottelemansa sträpärin, se todella oli valtava. Kun sitä verrattiin minun melko suureen täydessä erektiossa olevaan kaluuni, niin kaluni näytti ihan pikkupojan pippeliltä.

Sanoin etten taida pystyä tähän, mutta kesken lauseeni tyttöystävä vain ohjasi sträpärin peräaukolle ja alkoi työntämään sisään. Suustani pääsi vain jotain örinää ja välillä kiljuin kuin pikkutyttö. Tyttöystävä ei välittänyt minun ulinastani, vaan työnsi melaa sisään ja ulos ilman sääliä samalla runkaten kaluani, Lopulta tunsin kuinka paine peniksessäni purkautui ja rytmikkäästi pumpaten spermaa vain tuli monta sekuntia ja minun oli huudettava kaikki patoutunut nautinto mahasta asti ulos. Lopulta se siemensyöksy päättyi, mutta tyttöystäväni jatkoi mahtimelan liikuttamista sisään ja ulos, ihmettelin miten niin valtava penis lipui peräsuolessani nyt kuin itsestään. Lopulta tyttöystäväni lopetti ja riisui sträpärin jättäen sen sisälleni. Siinä voipuneena maatessani tunsin, kuinka se hiljalleen tipahti pois perseestäni ja kuului selvä ääni, kun peräaukkoni sulkeutui.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kaikenlaista paskaa ihmiset jaksaa kirjoitella!

Vierailija
10/12 |
01.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näin kerran alastoman naisen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
11/12 |
02.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Näin kerran alastoman naisen.

No tämä on jo vähän lähempänä totuutta!

Vierailija
12/12 |
02.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Onko tämä joku valehtelijoitten klubi?

Aloituksen mukaan myös fantasiat ovat vastauksia kysymykseen. Miten voi valehdella myös kirjoittaessaan fantasiaa?