Raskaana ja miehet
Tuli viikonloppuna oltua pitkästä aikaa naiskavereiden kaa viihteellä. Itse kuitenkin siemailin alkoholittomia, koska 28 raskausviikko oli menossa. En nyt ihan seksikkääksi itseäni tuntenut. Kun sen verran tihkunut, että liivinsuojat jo käytössä. Kuitenkin siinä muutama mies kävi jututtamassa. Katseista kuitenkin tuli huomattua kiinnostusta, mutta voi olla vain mun kuvitelmaakin. Kuitenkin ilman miestä tullut oltua, kun sellainen häipyi kuvioista. Hirveesti teki mieli, mutta kaverit ois voineet ihmetellä. Voiko miehet olla oikeesti kiinnostuneita meistä raskaana olevista?
Kommentit (11)
Raskaana oleva nainen hehkuu (ei kaikki). Valmis hommiin vaikka heti.
Nainen on hehkeimmillään raskaana.
Vierailija kirjoitti:
Nainen on hehkeimmillään raskaana.
Juuri näin. Panisin.
Monet raskaana olevat haluavat patukkaa pyllyyn niin siksi miehiä kiinnostaa
No toihan on fetissi ja kaiken lisäksi vielä todella vaikea toteuttaa.. kun yleensä raskaana olevilla on se mies.
Kyllä, raskaana oleva nainen on upea näky, isoine mahoineen ja rintoineen. Valitettavasti ulos tuleva lopputulos on nou nou.
t: vela
Raskaana olevat ihan parasta,eivät kysele ehkäsyn perään
Minä ainakin olen kiinnostunut. Pimpsa turvonnut ja kostean kuuma, rinnat kans kuin melonit.
Seksiseuraa raskaana oleva saisi varmasti niin paljon kun paikat kestäis mutta todennäköisesti ne jotka jäisivät suhteeseen lapsen syntymän jälkeen ovat huomattavasti harvemmassa, vaikka tiedän itsekin pariskuntia joissa suhde aloitettiin naisen ollessa jo raskaana
Voi tietysti.