Naiset, perustelu miksi häpykarvat on ajettava suuseksin ja hygienian takia?
Kerro nainen rehellisesti, miksi häpykarvoitus on poistettava näiden asioiden takia? 90% karvoista on häpykummulla. Kerro ihan juurta jaksain, miten karvoituskolmio liittyy hygieniaan tai seksiin?
Kommentit (7)
Karva Kaken synkkä yksinpuhelu. Olet sentään vain yhden vastauksen tähän mennessä itsellesi kirjoittanut. Hyvä Kake, lääkitys alkaa tehoamaan. Miten olis karvakallub? Sellasta et ole varmaan viikkoon suoltanut.
No,ihan yksinkertaisesti ne on ällöttävät. Koko ikäni oon karvoja inhonnut myös käsissä yms. En nuolis kenenkään karvasta sitä, joten en odota kenenkään nuolevan mun karvasta sitä.
Karvoitusta voi siistiä vaikka ei poistaisi kaikki karvoja. Itse jätän aina häpykummun karvaiseksi, vaikka trimmaan reunat, koska en halua alapääni näyttävän samalta kuin ennen murrosikää millään tavalla. Karvoja voi myös lyhentää. Lisäksi itse aina hiuksia pestessäni sipaisen häpykarvoihin hoitoainetta, niin nekin pysyy kiiltävinä.
Nuolen kyllä oli vaimolla karvat ajeltuna tai ei. Mutta väitittepä mitä tahansa, saan karvattomaan paljon paremman tuntuman, koko homma on miellyttävämpää ja uskoisin että sitä kautta myös parempaa vaimollekin. Hygieniasta ei ole kyse, kyllä ne karvatkin pestyä saa.
En ole ap, mutta toivottavasti luomuja naisia riittää vielä parikymmentävuotta minun nuoltavakseni. Sitten voin jo jättää ne hommat nuoremmille, he voivat sitten nuoleskella pelkkää posliinia.
Kalevi taas hakee runkkukamaa.
Haluaisitko nuolla karvaista ja kusista naturellia puskaani?
En tiedä. En sheivaa. Hygienia on karvojen kanssa parempi, koska karvat suojaa pimppaa ja lisäksi ei vaikuta suuseksin saamiseen mitenkään. Minulla ei kasva karvaa klitoriksessa eikä emättimessä.