Haluaisin farmaritytön Australiasta tai USasta vaimoksi!
hienoa olisi elää siellä farmarina vaan lämpimässä ja kasvattaa farmilla kaikkee jännää vaikka lampaita ja mehiläisiä ja kaloja ja ajella traktorilla ja odottaa lopunaikaa kivan nuoren naisen kanssa!
Uusi Seelanti ois kans ok
https://www.tiktok.com/@haz_mosss/video/7172810125462260998?q=farmer%20…
Kommentit (10)
Vierailija kirjoitti:
no kalastaa ja panna se paksuksi!
Ja ikäsi on? Osaatko edes toimia isänä?
Kai ymmärrät että leffat ja rikkaat kotirouvat ovat eri asia kuin todellisuus? Todellisuudessa ovat suurin osa reippaasti ylipainoisia. Näin olen kuullut ainakin amerikkalaisista.
Kai sä ymmärrät että ne etsii yhtä varakasta miestä. Kukaan maatilanomistaja ei ota hoteisiinsa mitään työtöntä rahatonta.
Tai no, ottaa ne, nukut siellä työväen seurassa niissä työväen vajoissa ja saat minimaalista palkkaa. Mutta siis työntekijänä.
Vierailija kirjoitti:
Mitä annettavaa sinulla olisi tälle henkilölle?
13 senttiä mulkkua alapäässä ja 178 senttiä kokovartalokyrpää kokonaisuudessaan.
Kelpaa se thaikuillekin, miksei sitten maanviljelijäneitsyellekin, joka tietenkin vaatimattomana vaatimuksena annen naimisiinmenoa.
No siitä sitä sitten australiaan tai usaan etsimään, et sinä heitä suomesta löydä, eivät asu täällä
Auton ja ihmisen...ööö...hybridin?
" odottaa lopunaikaa kivan nuoren naisen kanssa!"
tota noin.. kai tiedät että ihmiset vanhenevat? se nuori kiva nainen ei pysy ikuisesti nuorena
Australiassa ulkkisten pitää tehdä tietty määrä vuodessa yhdyskuntapalveluna farmihommia. Eli muuta sinne tekemään mitä tahansa työtä niin siinä sivussa pääset farmihommiin.
Mitä annettavaa sinulla olisi tälle henkilölle?