Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miksi poliisin numero ei vastaa? Terve, täällä pähkähullu!

Vierailija
09.02.2011 |

Olen yrittänyt tänään ainakin kaksi kertaa. En pääse keskusta pitemmälle. Kun yrittävät yhdistää niin kukaan ei vastaa. Kuinka kauan tarttis odottaa?



Tarttis tietää minne rikostutkintapyyntöni on mennyt ja tarttisin jonkun yhteyshenkilön ja tarttis saada vahvistus siitä, että ovat saaneet vastaanottaa rikostutkintapyynnön kun sitä ei netillä voinut muka minnekään lähettää.



Olin jo rikoskuulustelussa. Sillä oli joku kamala kiire. En saanut kirjallista kutsua. Nyt tarttis tietää, mikä sen ihmisen, konstaapelin nimi oli, jonka tapasin ja joka kuulusteli mua.



Jos en saa yhteyttä poliisiin ja vastausta näihin kysymyksiini, niin laitan kaiken tiedon tänne vauvapalstalle. Olkoot sitten ihmisten nimiä paperit täynnä ja kutsukoot mut sitten taas kuulusteluun.



Poliisi ota yhteyttä ja ilmoita sähköpostiosoite, että tiedän, että olette vastaanottaneet rikostutkintapyyntöni ja antakaa sähköpostiosoite, johon voin olla yhteydessä. Nyt olen käyttänyt vain Poliisin palauteluukkua. Ja sieltä ei tule edes mitään vastausta, että palaute vastaanotettu.



Mitä te muut tekisitte?



Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
09.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

kai niillä joku toimipiste on?

Vierailija
2/4 |
09.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

olet häirinnyt heitä jo tarpeeksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
09.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

no jos vaikka kävisit pakan päällä ?

Vierailija
4/4 |
02.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

soita 112 tai käy paikan päällä. kaikki kiireellinen aina 112