Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muita naisia jotka kiihottuvat omasta peilikuvasta?

Vierailija
11.03.2024 |

Olin tänään marketissa ja ohimennen kuljin rintaliiviosaston ohi. Olen vuosia käyttänyt pelkästään toppimallisia tai urheiluliivejä mutta päätin uteliaisuudesta sovittaa muutamaa paria kun ei ollut muutakaan tekemistä ja sittarissa oli tosi hiljaista aamupäivän tunteina. Pukukopissa huomasin kiihottuvani kun katsoin itseäni peilistä. Materiaali oli shampanjanväristä, ohutta ja liukasta, nännit erottuivat kuppien läpi. Oli jotenkin ihana ja seksikäs tuntemus kokeilla niitä sormilla, mutta kuitenkin parasta vain katsoa. Onko täällä muita naisia joille välillä käy vastaavaa, että kiihotutte itsestänne? Muistan tosi nuorena kiihottuneeni samalla tavalla kun testailin peilin edessä "salaa" naistenlehtien mukana tulleita huulipunanäytteitä. Meillä oli uskovainen perhe, mietin että voisiko siihen kytkeytyvä salailun tunne aiheuttaa kiihottumisen. Jäin myös kelaamaan olenko sittenkin bi-seksuaali. Noh, tällaisia mietin tämä keväisenä maanantaina 😅

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
11.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olisinpa ollut näkemässä, tosin olen mies, mutta arvostan tuota näkyä!

Vierailija
2/7 |
11.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sittariin tullut hyviä liivejä? Hmm Joku tässä mättää. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
11.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

En todellakaan. Kukaan muu ei huomaa kaikkia vikojani yhtä tehokkaasti kuin minä itse.

Vierailija
4/7 |
11.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toivottavasti kaikki naiset voisivat kiihottua omasta peilikuvastaan. Aina on parempi, että voi nauttia omasta kehostaan monipuolisesti.

Eräs fantasia itselläni on yllättää itseään peilistä ihaileva nainen siten, että hän nolostuisi vähän. ; )

 

-nelikymppinen mies-

Vierailija
5/7 |
11.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saako alusvaatteita sovittaa paljaalle iholle???

Vierailija
6/7 |
12.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kukas se ihaili itseään järven pinnasta? Narsissos?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
12.03.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän se ole aika yleistä. Kiihotun oman kehoni näkemisestä, kun sille päälle sattuu ja tietenkin touhuillessa. Siksi meillä on iso seinäpeili makuuhuoneessa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kuusi neljä