Pannaans päivitellen se yksi miekkosjuttu
Minä en ole missään vaiheessa ollut yli-innostunut. Miekkonen on hehkutellut menemään tosi paljon, minä olen ollut tietysti innoissani myös, mutta varovainen.
En ole tyhmä.
Olen myös oikein onnellinen sinkkuna, joten en tarvitse parisuhdetta. Mutta mielelläni koen myös parisuhteen, jos on kunnollinen ja erityinen miekkonen kyseessä.
Kyllä olen jollain tavalla koukussa siihen, että voin vain elellä elämääni sinkkuna, tylsyyden iskiessä mennä mätsäilemään ja juttelemaan, ja jos ei tunnu hyvältä niin lopettaa ja jatkaa omaa elämääni. Olen niin tottunut siihen, että tulee olemaan opettelua siitä pois, jos alan seurustelemaan XDDD olen myös tottunut tiirailemaan miekkosia julkisesti, ja siitäkin täytyy sitten opetella pois. Huom. Todella paljon on myös sitä, että katson alaspäin ja kun nostan katseeni, joku miekkonen tuijottaa XDDDD eli eivät katso siksi, että minä katson.
Jatkuu.
Kommentit (11)
Vierailija kirjoitti:
Sonta ilmiannettu.
Aloitus kopioitu XDDDDDD
Sori vaan mutta ketään ei kiinnosta tämä paska.
Kyllä minulla on jotenkin hyvä fiilinki miekkosesta. Emme ole tavanneet vielä, koska hän on kipeä. Mutta kaikki vain tuntuu luontevalta ja nauramme samoille asioille :3
Ja muutenkin meissä on tosi paljon samaa.
Miten ihmeessä sulle osuukin aina kaikki nää hehkuttavat miekkoset? Ihme sekopäitä. 🤭
Vierailija kirjoitti:
Miten ihmeessä sulle osuukin aina kaikki nää hehkuttavat miekkoset? Ihme sekopäitä. 🤭
Miten ihmeessä sinulle iskee aina tuo kateus? XDDDD Ei kaunista ketään...
Vierailija kirjoitti:
XDDDDD
XDDDDDDDD
Sonta ilmiannettu.