Millä tavalla "eka kerta" poikkesi odotuksista?
Mitkä jutut tuli yllätyksenä kun aloitit seksielämän?
Kommentit (16)
Se, että en saanut ekalla kerralla, mutta tuleva vaimo sai. Se myös, että se muuttuu koko ajan, vaikka ekasta kerrasta jo kauan.
En tiennyt että se laitetaan pyllyynkin.
Olin valmistautunut siihen, että naista pitää nuolla ja sormettaa ja hyväillä. Tyttö olikin sitä mieltä että joko sä panet. Tulipa heti ekakerralla todistettua vääräksi että miehet haluu vaan nussia ja naiset hempeillä ja silitellä.
Ehkä se, että tyttöä on lämmiteltävä todella huolella ja pitkään - ei pidä välttämättä paikkaansa. Ei meidän tapauksessa ollenkaan. Suutelimme kiivaasti ja näykkäilin tytön kaulaa ja korvia. Hän taivutti päätään taaksepäin ja huokaili. Kokeilin ihan vaan farkkujen päältä ja tajusin, miten kostea tyttö jo oli. Oli niin märkää ja ihanaa sitten panna, mullakin kullinpää ihan limassa. Olihan se puristavaa ja tyttö ynisi, mutta nautinnosta. Tuli aivan sellainen olo, että olenko joku taikuri vai mitä. Nosti kyllä itsetuntoa ja nautin suunnattomasti siitä, että hän nautti niin paljon. Olihan se itsellekin eka kerta. Kaikki meni niin kuin luonnostaan. Otin ohjat tytön päällä ja pidin ohjat. Sain siitäkin kiksejä. Olin niin miestä.
Luulin että kumppani arvostaa neitsyttä, mutta olikin toisinpäin. Aloinkin sit jakamaan itseäni urakalla.
Se etten saanut orgasmia yrittämälläkään.
M54
Olin kyllä odottanut että se tuntuisi edes joltakin.
n
Olin jo 27 ja kokematon, sitten tuntui että tuon miehen kanssa, mutta vasta sitten joskus. Sovittiin kuitenkin että voidaan tutkia toisiamme ihan ilman häiritseviä vaatteita. Minulle oli uusi asia nähdä ja kosketella miehen elimet. Siinä tutkiessani näpläsin tietystin rinnoilleni miehen spermat ja olin vähän hämilläni, mutta mies vain pyyhki rintani ja pussasi niitä hyvyillen. Sitten hän ottikin ohjat käsiinsä, käänsi minut selälleni ja antoi mojovan pusun pimppiini. Minä torumaan että et sitten kyllä tule saamaan pusuja tämän jälkeen ennenkun olet käynyt perusteellisella suupesulla. Mies vain naurahti ja alkoi imemään pimppiäni, vaihtoi välillä pieneen puhalukseen ja paineeseen ja taas imuun. Minähän kiemustelin ja vikisin ja kiljahtelin.Käsittely kesti kai puolisen tuntia ja minä värisin kuin horkassa, anelin jo miestä lopettamaan.No, lopettihan hän ja laski päänsä alavatsalleni ja huohotti. Minä kiepsautin kuitenkin itseni pois alta ja suorastaan hyökkäsin suutelemaan miestä. Eli se perusteellin suun pesu tuli kyllä huolella tehtyä.
Se oikea ensikerta ei sillen niin säväyttävä ollut, teki kipeää, tuli vähän verta ja aristi monta päivää. Siitäkin olen oppinut nauttimaan.vuosikymmenten aikana. Ei muuten ole tehnyt mieli kokeilla muita miehiä, sen verran hyvää hoitoa saan aina tarvitessani
Se kuinka helppoa se oli ja kestinkin pitempään kuin olin kuvitellut. Myös tyttöystävän reaktiot oli miellyttävät kun olin kuullut muualta että tytöt olisivat nihkeileviä ja valittaisivat mutta tyttis oliki iha mielissään ja halus heti lisää.
Tästä on jo aikaa kun olimme vielä alle 16
No olin ajatellut, että kortsua pitää käyttää, mutta eipä niitä sitten tosipaikassa ollutkaan, ja vetelin paljaalla sen pari minuuttia. Ulos vedin lopuksi, kun pelkäsin daamin tulevan paksuksi. Muuten ei poikennut odotuksista. Onneksi näin, kun mietin, että meneekö se poikuus edes oikeasti, jos kumi on välissä. Tosin olisin varmaan eri mieltä, jos tyttö olisi tullut raskaaksi, tai itselle sukupuolitauti.
Ylitti odotukset reilusti. Odotettiin, että tyttö täyttäisi 16 v, mutta eihän sitä malttanut. Himot olivat niin kovat. Tyttö asui siskojensa kanssa ja olimme kahdestaan melkein koko viikonloput. Voi sitä nussimisen määrää, kaljaakaan ei vielä saanut, kun ei ikä riittänyt.
Se että sain myös persettä. Ei ollut näet kumeja
Se että eka kerta (yhdyntä) ei sattunutkaan, kun sitä edelsi koko kesän jatkunut kiimainen sormetus ja nuoleminen. Teinipoika (joka on nykyään aviomieheni) osasi hommansa, eikä ole ikinä tullut tarvetta kokeilla muita.
Se kuinka nopeasti kuti oikeasti lähtee.
Teki julmetun kipeää ja päätin ettei ikinä enää, no puolen vuoden päästä unohtui tuo kipu ja uusi yritys, teki vieläkin kipeää mutta vain vähän.
Ajattelin että eka orkku yhdessä olisi jotain tajunnanräjäyttävää, mutta ehkei vielä oltu ihan samalla taajuudella.