Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi miesten sinkkuudesta kohdataan, yhtä paljon meitä sinkkunaisianin joista vaietaan- yhtä sinkkumiestä kohti yksi sinkkunainen!

Vierailija
27.12.2023 |

Miehiä menehtyy testosteronin takia enemmän lapsuus- ja nuoruusaikan kuin naisia. Yhtä paljon syntyy miehiä ja naisia, jo 20 vuotiaana testosteroni tap.panut niin paljon poikia että miehistä alijäämää.

Koko ajan kohkataan sinkkumiehostä mutta jokaista sinkkumiestä kohti on yksi vaiettu sinkkunainen josta media ei ole kiinnostunut.

Jos tuo sinkkunainen saa lapsen yksin niin lapsellakin on isä, valtaosa sinkkunaisista kuitenkin lapsettomia. Miksi tuo että sinkkunainen sitten kasvattaa yksin sen lapsen tekee sinkkunaisista niin epäkiintoisia että heidän katsotaan "saaneen osansa" eikä heidän aikuiseen parisuhdetarpeeseensa enää kiinnitetä huomiota?

T nainen34, sinkku, maaseudulta pikkukylässä asuva johon tuotu valtava ylimäärä ukrainalaisnaisia ja tyttöjä, melko varmasti ainkuksi myös jäävä mutta tyytyväinen elämäänsä hevon ja koirunsa kanssa (siideriä nytkin juova- ei- raitista "puhtopoikaa" etsivä!)

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme yksi