Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten näkkileipä, levite ja mehu voi maksaa 1,5€ per annos?

Vierailija
02.11.2023 |

Ihmettelen vain miten Lestijärvellä hoidetaan hankinnat.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
02.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siihen lasketaan myös se aika mikä kuuluu tilaukseen, tilauksen purkuun ja esille laittoon. Ei pelkät raaka-aineet. 

Vierailija
2/2 |
02.11.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tilaus 1 min. max. Purku 1 min. max. Esillepano 2 min max.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän neljä