Ratkaisu seksuaaliseen haluttomuuteen
Tervehdys kaikille.Meillä ratkaistiin vaimoni haluttomuus seksiin sillä,että hän oli puhunut asiasta vuosia sitten leskeksi jääneelle siskolleen,että kiinnostaisiko häntä silloin tällöin harrastaa seksiä kanssani,koska hänellä halut ovat loppuneet,kun taas minulla niitä on vielä kovasti ,alku hämmennyksen jälkeen hänen siskonsa oli sanonut että kyllä hänellä monesti tekisi mieli miehen läheisyyttä.Niinpä olen saanut seksiä myös häneltä,toki unohtamatta vaimoni läheisyyden tarvetta.Näin olemme edenneet jo kolme vuotta,ja olemme kaikki tyytyväisiä elämäämme . Jos toiselta halukkuus loppuu,ei se tarkoita sitä,että se pitäisi tappaa toiseltakin.
Kommentit (7)
Minä taas saan seksiä mieheni veljeltä. Jokatoinenpäiv om ja sitten taas velipoikaa. Saan nyt tarpeeksi. vihdoin.
Vierailija kirjoitti:
Minä taas saan seksiä mieheni veljeltä. Jokatoinenpäiv om ja sitten taas velipoikaa. Saan nyt tarpeeksi. vihdoin.
No niin,noinhan se on teillä tasattu.
Minä puolestani nussin kaikkia puolison sukulaisia jotka kiinni saan. Jostain syystä meitä ei enää kutsuta mihinkään.
Eihän siinä mittää, toinen nai siskoa, toinen veljpoikoo. Joku sitten anoppia tai appiukkoo.
Vierailija kirjoitti:
Minä taas saan seksiä mieheni veljeltä. Jokatoinenpäiv om ja sitten taas velipoikaa. Saan nyt tarpeeksi. vihdoin.
Eli saat kolmea miestä?? Miehen veljeä, omaa miestäsi ja vielä veljeäsi? Aika moista hurjastelua, vaikka taidat itsekin olla mies?
En tiedä onko ap:n tarina totta, mutta olisi varmaan toiminut meilläkin, kun vaimon sutjakka sisko oli eronnut ja vaimoni halut olivat nollassa. Itsellä halu ja kyky oli kuin nuorella miehellä. Lopputuloksena oli ero.
Hevon kukut!