Kuurot! Tajuatteko että häiritsette muiden kotirauhaar
soittamalla musaa liian kovaa!Hanki parempi kuulolaite niin voit soittaa musiikkia pienemmällä!!!Kuurot kuulee useimmiten myös omiaan,vitun sekopäät!
Kommentit (6)
Naapurin musiikin kuuntelu on vittumaista. Varsinkin jos sitä soittaa risoista autostereoista aamu viiteen asti öisin. Sitten tunnin yöunien jälkeen pitäisi lähteä töihin.
Onneksi se narkki sai häädön kun rikkoi parvekkeensa ikkunan.
Kuuro on kuuro vaikka voissa paistais..
ymmärrän ap:ta varsinhyvin. Meidän naapurissa asui huonokuuloinen mies joka huudatti telkkaria aina täysillä! Bumtsi-bum oli ilmeisesti hänen lempiohjlemansa, minä pystyin erottamaan laulujen sanat aivan täysin. Jopa naapuritalossa asuvia se älämölö häiritsi kesäisin, kun herralla oli takaovi auki. Seinää sai nuijia harva se ilta ja valituskin tehtiin. Häiriö loppui kun mies kuoli. Se oli juhlan päivä se! Ja ennen kuin kukaan älähtää, kyseinen äijä oli muutenkin aivan hirviö, mätki vaimoaan ym.
Kun kuurot ei kuule telkkarista mitään...
Rauhoittaa kummasti.