Vaimolle miesystävä
Taas tämä ajatus nostaa päätään.
Tykkäisin kun vaimolla olisi vähän vientiä ja vanhempi herrasmies ystävänä.
En saa vain asiaa sanotuksi tarpeeksi selvästi.
Kommentit (10)
Eikö se nyt ole helppoa lähteä kyselemään vaimon kiinnostuksesta muihin, kun hän on kiihottuneessa tilassa. Sanot ettet ole mustasukkainen, jos hän kertoo ajatuksiaan.
Näytät vaimolle kolmea erillaista ja vaikka väristä dildoa. Kysyt mitä mieltä, jos heti osoittaa mustaa ja muhkeaa niin tiedät mistä niitä löytyy. Naisesi vain ei ole entiselläsi enää sen jälkeen. Jää kaipaamaan jotain mitä ei koskaan välttämättä saa toisten.
BlackMamba88
No pitäähän sen isompi olla kuin kotona
Ite tykkään samasta. Tutustuttiin yhteen mieheen, miehestä näki heti et se haluaa päästä vaimon pöksyihin. Yhtenä vkl sit se lämmitti pihasaunan, sinne mentiin muutaman oluen voimalla kolmestaan. Takkatupa toimi myös pukuhuoneena, sanoin hänelle, että nyt pääset riisumaan vaimoni. Nyt meillä on sopimus, vaimo saa toisinaan kutsun tulla käymään, kun mies haluaa hoidella hänet. Olen myös nähnyt kun vaimo antaa miehen naida ja laueta sisään.
Kiva kuulla tuo.
Ehkäpä vielä omalle kohdallekin, vaimo on kyllä ihan näyttävä tapaus.
Kohta vaimoasi täällä kysellään ;)
Vierailija kirjoitti:
Kohta vaimoasi täällä kysellään ;)
Millainen ja minkä ikäinen tämä vanhempi herrasmies pitäisi olla? ;)
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Kohta vaimoasi täällä kysellään ;)
Millainen ja minkä ikäinen tämä vanhempi herrasmies pitäisi olla? ;)
Onkos vaimosi muuten minkä ikäinen? ;)
Pari lasia konjamiinia ja hyvä seksi, jonka jälkeen pamautat kysymyksen