Olipa jännittävää kokeilla pakkopaitaa seksileikeissä
Oli kuulemma ihan aito ja siltä se tuntuikin. Ei ollut mitään mahdollisuutta irroittautua siitä vaikka olen tosi notkea. Haarovälistä menevän remmin alle pikkareihini laitettiin vielä "mausteeksi" vibra ja sain 40min aikaa irroittautua. En saanut muuta aikaiseksi kuin viisi orgasmia ja kosteat pikkarit ja märäksi sen haaroväliin kiristetyn remmin. En olisi koskaan päässyt omin avuin irti siitä.
T: Alistusleikkijä
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Olipa turha tieto.
Miten niin? Halvoista "kopioista" olen päässyt vapauteen helposti, joten minäkin haluaisin kokeilla oikeaa.
Pikkarit oli kosteat?? Remmi oli märkä?? Kumpi noista on lähempänä pillua? Kaikenlaisia tarinoita!
Olen kokeillut oikeaa tai ainakin laadukkaampaa versiota. Veikkaan kuitenkin että tuo oli aikuisviihdekaupan versio, sillä siinä meni vain yksi remmi haarovälistä, mikä todella upposi haaroväliin, jos vähänkään enemmän yritti riuhtoa käsiä irti (mitenhän tuollainen yksiremminen toimisi miehillä?). Joka tapauksessa en päässyt irti ja lopuksi kävi kuin ap:lle, eli värisevä dildo paikoilleen, haararemmi kiinni ja sain sitten kiemurrella orgasmeissani, kunnes minut vapautettiin.
Voisin kokeilla uudestaankin
Mutta naista jolla on tuollainen päällä ei voi oikein naida? Vai pääseekö siitä heti irti, jos tuon haarojen välistä kulkevan remmin irroittaa? Jos ei niin tuossahan olisi hyvä takaapäin nainnin asuste kun kellistäisi naisen vaikka pöydälle vatsalleen.
Olipa turha tieto.