Santtu myy naisille seksiä
https://www.hs.fi/hyvinvointi/art-2000009608513.html Sen verran korjaisin faktoja tuohon ensimmäiseen lauseeseen, että nuorella ja kauniilla naisella on aina mahdollisuus harrastaa surkeaa seksiä. Baarista voi aina napata mukaan jonkun nylkyttäjän. Tarjokkaita on jonoksi asti vain koska suurin osa naisista ei halua han mainetta.
Kommentit (11)
MIksi kukaan haluaisi surkean nylkyttäjän kun voi tilata ammattilaisen, joka osaa hommansa?
Ei tämä maa pelkästään teidän INCELien iloksi ole olemassa, vaan väestön suuri enemmistö on naisia, joilla on oikeus nautintoon ja lupa käyttää rahansa ihan mihin haluavat.
Vierailija kirjoitti:
Tälläisistä naisista ei täällä keskustella!
Millaisista? Seksiä ostavista? Miksei, eikö ylisjengi kestä sitä tosiasiaa, että maksukykyiset naiset mieluummin ostavat seksiä kuin huolivat jonkun heistä ilmaiseksi raiskaamaan ja pöllimään arvoesineet?
Minäkin ostaisin jos olisi enemmän rahaa. Kun maksaa niin saa juuri sitä mitä haluaa. Vähän sama kuin hierojalla käynti: ammattilaisella käynti maksaa mutta hän hieroo taidolla juuri siitä mistä haluat ja juuri sillä voimakkuudella kuin haluat. Jos taas naapurin jarmo tarjoutuu hieromaan niin hieronnalta et saa sitä mitä haluat vaan se on vain vähän sinne päin.
Mistä sitä ennalta voi tietää, että ammattilainen osaa hommansa? Entä jos ei osaa? Saako rahat takaisin?
Näen jo miten ylisvauvamiehet möksähtävät. "Nyt ei ole enää mitään mahdollisuuksia saada edes säälipildeä."
Odottakaas niin kohta palstamies pelottelee seksitaudeilla ja kondyloomalla 🥲
Kai aloittaja itsekin ymmärtää, että jos hän kovaa ääneen leimaa h-sanalla seksiä baarista etsiviä tavallisia sinkkunaisia, niin hän itsekin jää lopulta ilman? Koska apn mukaan lähteminen ilmeisesti tekisi naisesta sellaisen?
Voi lollero teitä kukkahattuja.
Siis miten se seksityön olemassaolo joka kerta uudelleen tulee palstamammoille niin suurena yllätyksenä?
Pakko sanoa, että parisuhteen jälkeen maksullisissa käyminen olisi toiseksi paras vaihtoehto. Kolmanneksi ehkä seksisuhde jonkun kanssa, mutta ne eivät oikein toimi kun yleensä aina niihin liittyy tunteita. Viimeinen vaihtoehto olisi olla randomien iskettävänä ja toimia jonkun tuntemattoman mällisankona, ihan sama vaikka ne tarjokkaat olisivat niitä laatikkoleukaisia lentäjiä.
No mies tulee aina.
Villeistä naisista hyötyy kaikki.
Jos naisella on rahaa niin ostakoot huomiota.
Tälläisistä naisista ei täällä keskustella!