Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mistä netistä parhaat poikien paidat?

Vierailija
14.09.2010 |

Mieluiten suomalaiselta myyjältä, mutta sellaisia joita ei juurikaan kauppaliikkeistä saa. Olen totaalisen kyllästynyt Lindex, KappAhl, H&M valikoimaan. Bogikin on tänä syksynä pettymys ja name itiä on kaikilla.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
15.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tilaat alle 150 eurolla tavaraa EU:n ulkopuolelta, niin lähetyksestä ei tarvitse maksaa tulleja ollenkaan, vaan silloin menee pelkästään arvonlisävero 23 %. Se kannattaa huomata, että tuohon sataanviiteenkymppiin lasketaan rahdit ja mahdolliset lähetyksen vakuutukset mukaan.

Vierailija
2/6 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

just nuo tullit. Onko mitään summaa minkä jälkeen tulleja joutuu maksamaan vai onko mitään rajaa nykypäivänä enää edes olemassa. Entä miten toimii palautukset jne?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minkä tyylisiä, mitä hintaluokkaa etsit?

Vierailija
4/6 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tarkennusta siis. Ihan perus tarhapaitoja eli lähinnä trikoopaitoja. Hintaluokka 10-20e.

ap

Vierailija
5/6 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

boden.co.uk -> täällä persoonallisia ja värikkäitä, vähän hinnakkaampia tosin mutta laadukkaita



gymboree.com / crazy8.com -> kivoja ja suht edullisempia, etenkin ensiksi mainittu on myös laadukas



-> next.co.uk -> täältä löytyy välillä kivoja, tosin nyt minusta mallisto vaisuhko ja hinnat nousseet. Laatu ei hirveän hyvää, H&M tasoa.

Vierailija
6/6 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kerro please miten esim. tuolta Gymboreelta tilaaminen on onnistunut ja onko pitänyt maksaa jotain tulleja yms.? mihin tavarat tulevat, postiin? Kauanko on kestänyt ennen kuin tavarat ovat tulleet jne.? Kiitos jos viitsit auttaa! :)

boden.co.uk -> täällä persoonallisia ja värikkäitä, vähän hinnakkaampia tosin mutta laadukkaita gymboree.com / crazy8.com -> kivoja ja suht edullisempia, etenkin ensiksi mainittu on myös laadukas -> next.co.uk -> täältä löytyy välillä kivoja, tosin nyt minusta mallisto vaisuhko ja hinnat nousseet. Laatu ei hirveän hyvää, H&M tasoa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yksi kuusi