Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Henkisesti terveen ihmisen ei tarvitse kiusata ketään.

Vierailija
04.05.2023 |

Se kertoo ihmisestä paljon jos alentuu kiusaamaan jotain, omasta pahasta olosta ja vitutuksesta. Tuon takia olen aina pitänyt kiusaajia jotenkin surullisina. Oli sitten nettikiusaaja tai oikean elämän kiusaaja.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
04.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Diagnoosin hankkivat vain herkimmät tai epätoivoisimmat.

Pahantahtoisista narsisteista ja sosiopaateista 99%:ia ei ikinä diagnosoida ja näitä on mm. työelämä täynnä.

Valtaosa ihmistä on henkisesti sairaita. Lue esim. Medvedevin jatkuvia tappo/kidutusuhkailuja twitterissä.

Ja tuo on sentään ollut ison valtion presidentti ja pääministeri, niin mieti miten sairaita tyyppejä on jo jossain pikkufirman keskijohdossa tai ihan vaikka sotealalla.

Onnen löytää siitä kun on riittävästi rahaa eristäytyä muista kuin lähimmäisistä totaalisesti. Valtaosa ihmisistä on hirviöitä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kahdeksan kaksi