Voiko nainen olla liian kiihkeä?
Nautin seksistä valtavasti ja annan sen kuulua ja näkyä. Saan useita orgasmeja ja pidän eri asennoista. Kumppani on onneksi kestävä ja taitava. Olen äänekäs, huohotan ja voihkin, mutta en huuda.. Minulle kaikki on todellista, en esitä mitään Mietin joskus että pitäisikö jarrutella? Mitä mies tästä ajattelee?
Kommentit (9)
Kyllä tuntuu, että voi. Toimin niin kuin ap, puhuin hieman rivoja myös ja mieheltä hävisi seisokki.
Voihkimisessa ei ole muuta vikaa kuin se, että se on liian kiihottavaa. Nalli saattaa napsahtaa etuajassa.
Kyllähän se pistää vähän epäilyttämään että esittääkö jos kovin ääntelee.
Aloittaja kuulostaa aivan unelmanaiselta. Oletan että kumppanisi nauttii tilanteesta myös. Älä muuta mitään. Aivan liikaa saa täällä lukea haluttomista naisista tai muista seksiin liittyvistä ongelmista. Tuo nyt on ongelmista pienin.
Vierailija kirjoitti:
Kyllähän se pistää vähän epäilyttämään että esittääkö jos kovin ääntelee.
Mieheni kyllä tuntee orgasmini ja märkyyteni, tuskin epäilee esittämistä. Pornoa katsoneena, tiedän millaista on esittäminen ja siihen liittyvä voihkinta tai lähes huutaminen. Ihan tuollainen en kuitenkaan ole. Nyt kun näitä juttuja lukee, tajuan että kaikki taitaa sittenkin olla ihan hyvin
Totta kai seksikumppanisi voi kaivata myös hitaampaa vähemmän kiihkeää tai suorasukaista menoa. Riippuu ihmisestä ja tilanteesta.
Harva seksuaalisuuden ilmenemistapa on yleisesti väärä, mutta voi olla yhteensopimaton toisen kanssa
Näin vanhempana miehenä kyllä voin sanoa, että ei voi olla nainen liian kiihkeä. Elämäni parhaat seksikokemukset on juuri saanut naisilta, jotka antautuvat 100%:sesti yhteiseen nautintoon ja antavat myös näkyä miten nauttivat.
No ei todellakaan pidä jarrutella. Parasta miehen kiimannostatusta että naisen nauttii täysillä.