Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mistä oikein voi saada rahaa?

Vierailija
03.08.2010 |

kirppiksellä on jo myynnissä vaatteita.. jokunen satanen aina tulee. mut nyt olis tarvetta muutamalle tonnille. eikä ole ketään kellä olis lainata, kun takas maksu olis vasta kun tulee veronpalautukset.:( auto on jo vaihdettu halvempaan, se on kuitenkin meille pakollinen. vihkisormus panttilainaamoon?.. pankkikaan tuskin antaa lainaa.. kotiäitinä kun olen.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
06.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

laita googleen veronpalautus, niin sieltä ponnahtaa useampikin sivusto, jolta saa lainaa nyt veronpalautusta vastaan. On toki korollista se.

Vierailija
2/7 |
06.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

rahallisesti..Olen vakituisessa työssä ja mies eläkkeellä.Nytkin olen ohjelmoinut laskuja tilipäivälle sen verran mitä palkkaa tulee,joten ruokaan ei jää ja miehen eläkkeet meni myös laskuihin ja velkoihin ja hieman jäi ruokaan.Nyt nekin käytetty..myisin vaikka mitä mutta ostajia ei ole :(Joku käski aloittajan myymään tietokoneen,mutta meillä esim.niin paska kone ettei siitä kukaan maksa mitään.Lähes uuden nihkeet yhdistelmävaunut olleet mulla jo pitkään myytävänä,mutta kun ei mee kaupaksi niin minkäs voin.Mies yrittää kaupata meidän kotiteatteria mutta ikinä ei löydy ostajaa silloin kun tartteis.Onneks kuitenkin aina olen jotenkin saanut ruuan pöytään,vaikkakin jääkaapissa ei juuri muuta näy kuin valo ja tölkki maitoo ja rasvaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
06.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

jes kävin pankkisivuillani ja kelasta tulossa ma parisataa tilille :)kuntoutuksesta ja matkakorvauksesta,jippii kannatti käydä eilen kyselemässä ja kiirehtimässä maksua :))

Vierailija
4/7 |
03.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

niin seurakunnat saattavat lainata.

Vierailija
5/7 |
03.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

hoida esim. siivouksia,hiustenleikkuut,juhlavalmisteluja tms.

ja saat aina jotain pientä palkkiota.

myy kaikki ylimääräinen roina nurkista kuleksimasta,(jos ei tule koskaan käytettyä.)

Vierailija
6/7 |
03.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

niin seurakunnat saattavat lainata.


--ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
03.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

vauva 6kk. ja haluaisin olla kotona sen kanssa. enkä saa 200 enempää vaiks töihin nyt menisinkin. mut toki loppu vuodesta kun saan vaan kotihoidon tukea niin pitää varmaan mennä töihin. sit on tietty hoitomaksut..



ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kaksi