Mitä mieltä neuletakista? arkeen vai myös johonkin "iltamenooni/asuun"?
Kommentit (7)
Jaa-a, enpä oikein tiedä mihin tuollaista käyttäisin. En käyttäisi arjessa, koska liian hohtava, mutta en myöskään käyttäisi missään juhlassa, koska liian rento. En näe myöskään ajavan lämmitysfunktiota.
Eeii. Näyttää halvalta juhlaan ja kummalliselta arkeen. Osta joku neutraali ja siistin näköinen, niin menee sekä että.
Ok.
Mietin vain hieman "blingiä" mustaan A-linjaiseen mekkooni (ehkä tyllihamekin alle) jonka hihat ei ole täyspitkät.
Ap
Älä osta akryylivaatetta. Muuten tuo olisi ihan kiva arkeen ja juhlaan kumpaan vaan.
Akryyli nukkaantuu heti ja on epämiellyttävä päällä. Muuten kivan näköinen, menisi mielestäni niin arkeen kuin juhlaankin riippuen miten sitä yhdistelisi. Varmasti kiva mustan mekon kanssa.
Vierailija kirjoitti:
Älä osta akryylivaatetta. Muuten tuo olisi ihan kiva arkeen ja juhlaan kumpaan vaan.
Yleensä hieman katsonkin vaatteitteni materiaaleja, mutta nyt olis prioriteetti vain löytää jokin kiva "höyste" muuten mustaan kokonaisuuteen.
Ap
Akryylia, eli nyppyyntyy.