Helle pukeutuminen
Onneksi tulee taas hetkeksi hellettä niin vaimokin laittaa taas tiukat trikooshortsit päälle.
Siitä on hyvä kouraista
Kommentit (16)
Mökillä voi oleskella ja touhuta ulkona vaatteitta!!
Se jos joku sattuu näkemään on vain bonusta.
Pikku shortsit ja tiukka V-kaulus toppi niin onhan ilo silmälle
Sukkahousut voi vaihtaa stay-uppeihin.
Hellepukeutuminen on sanapari jota näkee toistaitoisten kirjoittelevan erikseen.
Miehelle beduiini kaapu päälle ilman mitään muuta. Ei tartte kun nostaa hametta ja pyllistää miehelle niin saa heti halut tyydytettyä
nyt oli kyllä abc:n tytöillä housut kohdillaan oikein kunnon milf housut jalassa. Eipä ollut kiirettä tiskillä jonotellessa, siitä vain hyvä istumapaikka ja nauttimaan kahvista ja näkymistä
Lidlin kassa huomasi että katselin hänen rintoja, no kuumalla on hyvä jättää nappeja vähän auki jotta rinnat tuulettuu. Meitä kumpaakin vähän siinä hymyilytti.
K-supermarkettiin on myös tullut uusia asiakkaiden houkuttimia oli muuten sitten hyvät, melkein läpsäytin
Hesburgerin on myös palkannut hyviä kesätyttöjä.
Kerrankin toivoi että annoksen teko kestäisi kauemmin kun odottelin tiskin takana kun nuori nainen valmisti ateriaa, herkkupeppu sai kyllä riittävästi katseita
Vierailija kirjoitti:
nyt oli kyllä abc:n tytöillä housut kohdillaan oikein kunnon milf housut jalassa. Eipä ollut kiirettä tiskillä jonotellessa, siitä vain hyvä istumapaikka ja nauttimaan kahvista ja näkymistä
Mitkä on Milf housut?
Enpä ole ennen kuullut ilmaisua mutta tarkoittanee housuja jotka korostavat milf muotoja. Itse olen myös huomannut nuo abc naisten housut ja niitä kyllä tulee katseltua.
Se on kyllä asiakaspalvelua parhainmillaan kun tarjoillaan myös silmänruokaa
Eilen oli kyllä eräässä itäsuomalaisessa S-marketissa noin kolmekymppisellä naisella sellaista hellepukeutumista, jota soisi useamminkin näkevänsä. Ohut hihaton ja tiukka ribbipaita, eikä tietenkään mitään turhia liivejä hiostamassa mukavan muotoisia rintoja. Nännit paistoivat kauniisti läpi, varsinkin heti hänen tultuaan helteestä viileään kauppaan sisään. Vaimollekin piti oikein todeta että nyt oli antava asu sillä naisella kaupassa, mutta eihän hän ollut mitään huomannut. Mihin nyt kenenkin katse hakeutuu.
Eilen vähän kiireellä mentiin kauppaan, kun vaimo tuli töistä. Pikasuihku hänelle ja huitaisi sellaisen ohutkankankaisen melko vartalonmyötäisen mekon ylleen. Huomasin kaupan viileydessä ne nöpöttävät nännit ja en TODELLAKAAN ollut ainoa mies jonka silmät niihin eksyivät. :)
Kun istui Lissabonissa katukahvilassa oli ilo seurata tuulen tarttumista naisten hellemekkojen tai hameiden helmoihin. Sieltä vilahti kivasti pikkuhousut tai pakarat. Helsingissä hameen alta paljastuu polvipituiset leggingsit.
Hellekö asettaa rajoja ? Itselläni shortsien lämpötilarajana astetta.
Nainen 30