Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hotellin lähettämät maksuvaatimukset loman jälkeen (Suoraan ö-mappiin?)

Vierailija
17.07.2022 |

Hotelli eräässä huijareistaan tunnetussa islamistisessa maassa. Vaativat nyt lisähintaa siivouskuluista, täysin normaalisti elimme huoneessamme. Kovan vatsataudin saimme molemmat ja osa lomasta tehtiin itse sitten huoneessa ruuat, tämä ei sitten olisikaan ollut hyväksyttyä. Lisäksi kuluja vaaditaan kun ilmeisesti oli jonkinlainen tukos ollut putkistoissa, syytetään että olisimme laittaneet paperia pystyyn mutta kun emme käytä paperia lainkaan!
Tuo löydetty paperimytty nyt poliisilla kun epäillään että on sopimattomasti kohdeltu uskonnollista materiaalia.
Tästä mietimme että ainoa mahdollisuus että pöntöllä lueskeltu jotain mainoksia ja huomaamatta sylistä tippunut kirjanen pönttöön huuhtoutuen viemäriin.
Emme tietenkään aio lisämaksuja enää tässä vaiheessa maksaa, luultavasti lähettävät jokaiselle tuollaisia lisävaateita.
Ja kyllä, toista kertaa emme tuohon paskamaahan menisi, ymmärrän miksi haluavat länteen paeta mutta inhottavaa että aletaan kiusata vielä kotiinpaluun jälkeen, sähköpostiosoitteemmekin jouduimme sulkemaan!

Nimimerkki: Ei toiste tuohon pask*maahan!

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko muut kirjoittaneet arvioihin hotellista samoja juttuja?

Lehtisen putoaminen pönttöön kyllä kuulostaa oudolta 🥴

Vierailija
2/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Idiootti, luuletko edes aihevapaassa olevan ketään niin tyhmää, että ottaisi tuon tosissaan?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onks se se Örtöganin maa?

Vierailija
4/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli hajotatte koko hotellihuoneen ja ette maksa laskua. Ovat varmaan hekin siellä helkkarin tyytyväisiä että ette ikinä enää mene sinne. Paska pariskunta

Vierailija
5/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pöntöllä istuessa on aika mahdoton pudottaa pönttöön muuta kuin sitä ihteään.

Vierailija
6/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuka käski matkustaa huijarien maahan. Sitä saa mitä tilaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
17.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toi uskonnollinen lehdykkä vessanpönttöön on kyllä paha. Saattaa olla parempi karttaa jatkossa tuon suuntauksen maita, ellei halua tulla julkisesti ruoskituksia tai viettää joitain vuosia sikäläisessä kalterihotellin täysihoidossa.

Muuten kyllä ihan ok, jos laskutetaan oksennellun ja kärytetyn huoneiston siivous.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kaksi