Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hullujen Päivien Superfit kengät

14.04.2010 |

Ovatko ensiaskelkengät nahkaa vai jotain halvempaa mallistoa? Mitä nahkaiset mahtavat maksaa normaalisti?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
14.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän ne nahkaa olleet. Yllättävän hyvät olivat (monena vuonna olleet ihme lörpyköitä), mutta meiltä lähtevät palautukseen, kun malli näytti tosi matalalta meidän pulleajalkaiselle kuopukselle. Esikoiselle olis olleet aikanaan loistavat kengät. Normaalista hinnasta en tiedä, hatusta heitän, että 50-60 e yleensä maksaa.

Vierailija
2/3 |
14.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meilläkin pulleajalkainen taapero, ja hyvin kengät sopivat. Monien mallien kanssa ollut ongelmaa, mm. Reiman kengät jouduin kiikuttamaan takaisin kauppaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
15.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pitäisiköhän meilläkin vähän sovitella noita kenkiä? Ostettiin ihan sovittamatta ja on nyt vähän kasvunvaraa niissä, niin en tiedä, että jos nyt sovittaa, että kertooko siitä, että mahtuuko sitten kun on enemmän oikean kokoiset. Sitä ihan varvasosaa katsoin, että on pulleavarpaiselle aika matala. Pitänee harkita vielä, jos kerran teilläkin sopi! Ihan laadukkaan oloiset HP Superfitit oli kerrankin! Samoin kuin ne isompien Kangaroosit (samaa ei voi sanoa niistä pienemmistä).

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi viisi