Kun päädyit sinkuksi teitkö ns. markkinointia somessa, laitoit vain hyviä kuvia ja julkisena jotta miehet otti yhteyttä? Toimiko, löytyikö kiinnostavia miehiä?
Kerro myös minkä ikäinen olet. Nimim. Harkitseva
Kommentit (5)
En ole koskaan tehnyt tuollaista markkinointia ja silti siellä tulee viestejä miehiltä. Enkä ole nuori.
No en. Minua on itse asiassa aina ällöttänyt deittisovelluksissa, kun siellä pitää tietyllä tavalla tuotteistaa itsensä ja pelailla mielikuvilla. En ole yhtään sellainen ihminen joka nauttisi tästä, joten mieluiten kohtaisin kumppanin luonnollista kautta tosielämässä.
Siis palkkasin valokuvaajan ottamaan aistikkaita kuvia puolialastomasta vartalostani ja yhteydenottoja on tullut ihan kivasti. Assistenttini käy niitä läpi ja hakee sitä tasokkainta ja arvoistani kumppania. Sillä välin siemailen siideriä ja syön suklaata.
En. En ole somessa eikä ole tarvetta heti saada uutta suhdetta. 28v.
Etenkin nuoret naiset saa paljon yhteydenottoja, tiedä sitten tuleeko kiinnostavia miehiä