Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oliko vuosien 2015-2016 vyöry Putinin kumppaneineen suunnittelema hybridioperaatio Euroopan tuhoamiseksi?

Vierailija
01.05.2022 |

Suomeenkin tarvitaan totuus komissio syyllisten rankaisemiseksi.Taustalla olivat Putinin toimia tukeneet kommunistisen voimat joille vapaa Eurooppa on vihollinen.Nämä viholliset nyt kitkettävä kokonaan Euroopasta.Vasemmisto halusi samaa Putinin kanssa, tuhota ja valloittaa Euroopan, organisoitu valepa-ko laisuus oli tässä tärkeänä aseena Putinilla ja häntä auttaneellla vasemmistolla.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
01.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taisi se olla.

Vierailija
2/4 |
01.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juu. Kumma ettei myöskään rajat kiinni porukkaa näy nyt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
01.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vähintään ne oli joita lykkäsi rajan yli Lapissa silloin.

Sama päämäärä kuin meidän vihervasemmistolla eli täyttää maa tietynlaisella väellä koska epäyhtenäinen kansa ja maanosa on heikko.

Vierailija
4/4 |
01.05.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kumma kyllä länsi haluaa sen Euroopan tuhota ja henkinen mädännäisyys on kyllä ollut kauan voimissaan. Ja hajaannus. Se on juonikasta toimintaa. Ryccää ei nää mätämaat kiinnosta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi