Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Huomio! Raskaana olevat naiset!

Vierailija
29.01.2010 |

Jos teillä on kipuja, komplikaatioita tai jotain mikä arveluttaa mieltä niin minkä ihmeen takia te ette voi suoraan kysyä lääkäriltä?

Ne tekevät sitä työtä ja saavat siitä palkkaa ja sen takia ne sanoo jos tulee jotain kysyttävää niin soittakaa tai tulkaa käymään. Soittaminen ei maksa kuin pvm.

Esim.minulla on autossa vika mitä en osaa itse korjata tai tiedä vian syytä niin vien sen korjaamoon missä ammattitaitoiset ihmiset kertovat vian ja korjaavat sen, mutta raskaus ei ole vika autossa vaan kyse on IHMISHENGESTÄ!

Eli jos joku isompi asia mietityttää niin soittakaa lääkärille älkääkä odottako kaksitoista vuotiaan koulutytön vastausta vauva palstalla.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
29.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä olen aina luullut että kun huhuilen täällä lääkäriä ongelmineni niin saan vaivaani vastauksia myös lääkäreiltä!!!

Vierailija
2/2 |
29.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos soitat seksilinjalle niin luuletko että se mies voihkii sinulle oikesti Mu*** kourassa vai lukeeko se päivän hesaria?T.Lääkäri(kö)?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi viisi neljä