Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä sattumuksia olette nähneet tai teille on käynyt yleisissä vessoissa?

Vierailija
15.02.2022 |

Minulle tulee ensin mieleen lähinnä se, kun lapsi oli vauva ja kaikki yleiset vessat tulivat tutuiksi. Piti aina irvistellä, että uskaltaako lastaan laskea hoitotasolle, kun siellä oli niin likaista.

Yhden koko maailman tunteman henkilön olen nähnyt ulkomailla lentokentän vessan peilin edessä. Siellä ei ollut muita sillä hetkellä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
15.02.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Todella suuri ja sokkeloinen yleinen naistenwc Espanjassa. Olin ainoa. Valot syttyivät astuessani yleistilaan, ja sammuivat istuessani pytyllä. 100% pilkkopimeydessä pyyhkiminen, pukeminen, oven salvan avaaminen, yleistilassa kohti jotain johon käsi osuisi, siitä haparoin pitkin pesualtaita jonnekin oven suuntaan. Tapahtui 1 eksyminen ja kaikki suuntavaistot katosivat. Ei mitään käsitystä missä ovi -tai mikään- sijaitsi. Kohta olin takaisin wc-koppien ovilla. En tiedä miten löysin ulos. Vahingossa.

Vierailija
2/3 |
15.02.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Treella pääkirjaston naisten wc-tila, taisi olla alakerta. Kun avasi kapean metalliroskiksen seinästä kopissa siellä oli verinen side avoinna, ei kääritty siististi ja näky oli kuin teurastamolla. Piti kerätä itsensä todella. Siivooja oli lähistöllä, muttei silloin oltu tyhjennetty. Kopit ovat ahtaita ja niitä on vain muutama.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
15.02.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joku umpikänninen, pultsarin oloinen muija  seisoi keskellä vessaa tunkemassa käsipyyhkeitä pikkareihin, jalat olivat ihan veressä. Koppeja oli vapaana mutta siinä vain tukki vuotoaan  heti vessan oven edessä! Näky paloi kyllä verkkokalvoille..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme kaksi