Seksittömyys
Miten pärjäätte ilman seksiä. 3v mennyt ilman seksiä, eikä loppua näy. Baarit kiinni ja treffipalsoja selailtu kyllästymiseen asti. Ahdistaa!
Kommentit (4)
Vierailija kirjoitti:
Joo, niin ahdistaisi täälläkin, mutta opettelin pitämään itselleni seuraa. Terveisin pihtarimiehen vaimo
Meinaatko että terve käteinen mies ei naista tarvitse? Kyllä minä tarvitsen :)
Tuo nyt on lähinnä itsestäsi kiinni. Joko liian tiukat kriteerit tai sitten et vaan ole riittävän taitava hankkimaan seuraa. Molemmille asioille voi tehdä merkittäviä muutoksia ja jos ei sellaiseen kykene, niin voi olla parempikin ettet löydä seuraa. Itse löydän netin treffipalstalta naispuolista kiimaista seksiseuraa alle viikossa jos sellaiseen on tarvetta, eikä tarvitse lähteä mitään pubiruusuja etsimään. Älä selaa niitä treffipalstoja, vaan tee rohkeasti aloitteita hyvällä maulla vähänkin sopivien naisten kanssa ja kyseisen naisen tekemä ilmoitus huomioiden. Oman ilmoituksen tekstien ja kuvien kannattaa myös olla hiukan edes keskitasoa paremmat ja pitää vielä paikkansakin.
Vaimo on pitänyt huolen, että kiinnostus seksiin naisen kanssa on laskenut kuin Levin jyrkimmissä mäissä. Omakivan määrä on sitä kautta uudessa renesanssissa, kun pari kertaa päivässä.
Joo, niin ahdistaisi täälläkin, mutta opettelin pitämään itselleni seuraa. Terveisin pihtarimiehen vaimo