Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Järjestetäänkö sulle yllätyksiä?

Vierailija
05.12.2021 |

Hauskaa, kun jotkut ihmiset on sellaisia, että ystäväporukka tulee hakemaan limusiinilla yllätyssynttäreille.

Itse täytin kesällä 40 ja sain kotona ihan ylhäisessä yksinäisyydessä juhlia. Vanhemmat, siskoni ja yksi ystäväni lähettivät viestillä synttärionnittelut, muut ihmiset tuskin tiesivät koko synttäreistä. Kumpaan leiriin sinä kuulut?

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/327b5dd5-0a0c-4e3b-9228-0596f6…

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.12.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

"Vastassa häntä oli joukko ystäviä, ja pian Valosaarelle selvisi, että hänelle oli järjestetty yllätyssyntymäpäivät.

– Ja sit alkoikin mun 40-vuotisbileet. Jotka piti olla peruttu, radiojuontaja kertoo.

Päivityksensä ohessa Valosaari julkaisi useita riemukkaita kuvia illanvietosta. Otoksissa hän poseeraa muun muassa näyttävien ilmapallojen kanssa."

Vierailija
2/2 |
05.12.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihmettelen aina, että miten saavat tuon porukan koottua. Ei mun kaverit ainakaan tiedä kenen kanssa olen yhteyksissä ja kuka pitäisi kutsua.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yhdeksän kahdeksan