Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tämä on totta ruotsin pommituksesta tänään! Lukekaa äkkiä screenshot ja kaikki talteen vaikka tämä aloitus kuvattuna mutta tämä on totuus, lukekaa ja jakakaa vastoin tekopyhää sensuuria!

Vierailija
28.09.2021 |

Ensinnäkin se pommi ruotsissa ei ollut terŕoŕistíen tekemää. Se ehkä oli sellaisten tekemä joiden kotimaassa on voinut olla sotia. Kumminkin tämä pommi-isku oli provokaatio siitä miten Turussa Lusiferia palvova perhe joka on terrorístínen niin haluaa juoruilulla tappaa homo neanderthal ihmisen.

Nämä terrorisťiť yrittävät vain heikentää George Bushin työtä terrórísmíä vastaan koska ne palvovat lusiferia enkä haluisi sanoa tätä mutta nämä paholaiset ovat tulleet ulkoavaruudesta meidän universumiin ja heidät pitää saada kotiin koska he eivät kelpaa yhteenkään 11universumiin joita meillä on ja nämä lusiferin palvojat ovat Juutalaisia ja tarkoitan tällä "ikävä" kyllä Fc Interin pälvikaljuomistajia.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
28.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lääkkeet.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kahdeksan kuusi