Mulla on suussa alhaalla edessä 4 etuhammasta ennen kuin tulee kulmahampaat. Karita Mattilalla niitä on 6
Mitä mieltä olette, onko hän alien?
www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/3818d2c6-0d93-4284-9825-4756578fb3b7
Kommentit (7)
Hommaa rillit. Ihan normaalit hampaat.
Jokainen haluaa arvostusta. Karita on hoksannut, että olemalla räväkkä oma itsensä, voi tuntea vapauden ja saa myös huomiota. Kilpailu siitä kuka on normaalein ei johda mihinkään ja elämä menee hukkaan.
Minkä helvetin takia arvostettu oopperalaulaja julkaisee itsestään tälläisiä pitsin kautta vilautettuja tissi- / bikinipimppikuvia? Nyt meni arvostus. Hyi.
Valitettavasti eräässä konsertissa näkyi bikinien olkaimien rusketusraidat selvästi, kun Karitalla oli olkaimeton leninki.
Vierailija kirjoitti:
Hommaa rillit. Ihan normaalit hampaat.
hae sinun omaishoitajasi selittämään sinulle otsikko kun et muuten sitä ymmärrä
Ei toi kyllä ihan normaalia ole mutta onpa hänellä upea vartalo. Naisellisuutta arvostetaan paljon ennen ennen 2000 vuotta syntyneiden upeiden naisten keskuudessa.