Tuo Kody Brown on ällö
Nyt ei enää halua olla vaimojensa kanssa eivätkä kuulemma jaa samoja arvoja. Tulee juuri Tlc. ltä. Johtuu takuulla siitä, että haluaa uudet nuoret naiset vaimoiksi.
Kommentit (8)
Outoa, että nuo naiset on ottaneet sen ns perheen johtajaksi. Sehän juoksee aina paikalta pois, kun pitäisi keskustella. Hirveän turvaton noiden naisten asema. Etenkin sen Christinen, joka on ollut vain kotiäitinä.
Mitä kaikkea uusissa jaksoissa on tapahtunut? Minulta on jäänyt katsomatta.
Vierailija kirjoitti:
Mitä kaikkea uusissa jaksoissa on tapahtunut? Minulta on jäänyt katsomatta.
No eipä oikein mitään. Kody ei halua enää olla niiden naisten kanssa, ehkä Robynin mutta ei muiden. Vissiin ovat liian vanhoja. Christine haluaisi muuttaa Utahiin, mutta Kody laittaa vastaan. Kody haluaisi vissiin yksin lähteä jonnekin
Jostain netistä luin että sehän ei maksanut mitään, kun hänen ja Christinen tytär joutui skolioosi leikkaukseen. Se oli kuulemma kallis leikkaus ja Christine joutui kerjäämän rahat faneilta netistä. Eikä se Kody vissiin ole enää kuin Robynin kanssa.
On tosiaan ällöttävä. Koko perhekuvio on aivan sairas.
Kuuma se on, voisin vaihtaa uskontoa sen takia
Tekee niiiin pahaa etten voi oksentamatta kommentoida... Hyi helvetti.. 🤮🤮🤮🤮🤮👿👿👿👿👿👿👿👹👹👹👹👹👹