Stefu ja Niko ovat esimerkkejä siitä että ainoa millä on väliä naisille on lompakon paksuus
Stefu pillitti kun pikku vauva koska se jäi partsille jumiin. Ja sitten kaikki sen muut sekoilut (huumepäissä?).
Níko taas on saanut ison pinon rakkauskirjeitä ja sillä on ollut jo neljä naisystävää panovierailuilla vankilassa. Siitä en edes viitsi kirjoittaa miksei se nyt ole mikään valioyksilö kun tiedätte jo.
Kommentit (4)
Niko kerkes lyhyessä ajassa polkemaan Rosanna Kuljua ja Katrie Daleria. Varmaan monta muutakin tsirpulaa oli siinä puolen vuoden aikana.
Ne on juuri nämä missinhetukat ketkä ovat näistä kriminaaleista kiinnostuneita. Yksikään tasokas nainen ei lähtisi näiden kelkkaan. Että eipä yleistetä naisia.
Just on kerrottu ettei Niko saa tavata kuin lähiomaisia ja asianajajaa, että mistähän tämä tieto neljästä naisesta?
Mutta onhan Niko kuitenkin "paha poika" luonteeltaan ja varmaan ihan komeakin?