Tuoksuuko kaikki komeat miehet hyvälle?
Oletteko muka tavanneet komeaa miestä joka ei tuoksu huumavalle
Kommentit (11)
Esim. Maskuliiniset/sporttiset/lihaksikkaat Miehet näyttävät kaukaa hyvältä, mutta läheltä haisevat hien ja vahvan hajusteen sekoitukselle. En koe sitä tuoksua huumaavaksi.
Nää vahvat hajusteet on yleensä mulle se ongelma. Niistä tulee vähän etova olo.
Tapailen erästä todella komeaa ja urheilullista miestä. Ja tuoksuu älyttömän hyvältä. Eikä ole mikään hajuste, kun suoraan suihkun jälkeenkin tuoksuu. Ja suoraan töistä tullessakin tuoksuu yhtä hyvältä, vaikka fyysisessä työssä. Toki varmaan jos viikkoon ei peseytyisi niin haisisi, niinkuin kuka tahansa.
Kyllä. Tosin voin puhua vain omasta puolestani
Kaveri ei käy suihkussa, ei käytä kemikaaleja vaan on natural, jotta feromonit pääsee ilmoille. Osa reagoi negatiivisesti ja osa hurmioituu.
Riippuu haistelijan immuunipuolustuksen geneettisestä profiilista.
Jos on kovin samanlainen, kun ko komealla miehellä, niin miehen tuoksu ei houkuttele. Paitsi, jos haistelija syö e pillereitä.
Harvoin pääsee niin lähelle komeaa miestä, että voisi haistella.
Oma mieheni ei haise hikisenäkään pahalle nokkaani. Tämä on todella outoa, enkä tosiaan ole ennen tavannut yli 100kg miestä joka ei ikinä haise. Exä kyllä haisi useinkin. Aloimme hänen kanssaan seurustelemaan kun minulla oli pillerit. Eli allekirjoitan täysin että pillereitä käyttävänä ei kannata alkaa parisuhteeseen.
Aloituksen kysymykseen: kyllä olen tavannut/tapaillut todella komeaa miestä joka haisi järkyttävältä. Olisin mielelläni jatkanut tapailua muuten mutta en kestänyt sitä hajua. Olen siis jättänyt miehen hajun takia.
Komea pukumies voi haista oksennukselle, paskalle, vieraan naisen hajuvedelle ja vanhalle viinalle.